Wim Petersloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 25 Oktober 2015, 4129 keer bekeken

Film 1500m Film 3000m Film 5km en 10km tot 59min Film vanaf 1 uur aankomsten


wim petersloop zwolle, av pec1910, zwolle, 25 oktober 2015

UITSLAGENLIJST - 1500M 25-10-2015 15:36 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 472 Julien Jansen Zwolle 2006 1e 1.5m 6:04 6:04 14,835 2 450 Mathijs Krul Nieuwleusen 2003 2e 1.5m 6:35 6:35 13,671 3 426 Jonne Heeringa Zwolle 2004 3e 1.5m 6:54 6:54 13,043 4 428 Esmee Vis Wezep 2005 1e 1.5v 7:01 7:01 12,827 5 462 Estelle ten Burg Zwolle 2005 2e 1.5v 7:12 7:11 12,529 6 483 Kai ter Burg Zwolle 2004 4e 1.5m 7:12 7:12 12,500 7 458 Lisa Eisen Zwolle 2004 3e 1.5v 7:35 7:29 12,027 8 485 Zoe ter Burg Zwolle 2006 4e 1.5v 7:44 7:44 11,638 9 459 Milan Harbrink Zwolle 2004 5e 1.5m 7:47 7:47 11,563 10 446 Jurre de Lange Zwolle 2009 6e 1.5m 7:49 7:42 11,688 11 425 Daphne van der Laan Zwolle 2004 5e 1.5v 8:52 8:51 10,169 12 447 Lars Kok Zwolle 2006 7e 1.5m 8:57 8:50 10,189 13 434 Ryan Kuik Meppel 2008 8e 1.5m 9:01 8:55 10,093 14 484 Vin ter Burg Zwolle 2010 9e 1.5m 9:38 9:31 9,457 15 416 Erick Varenbrinck G team Zwolle 10e 1.5m 9:56 9:48 9,184 16 417 Wilco van Oene G team Zwolle 11e 1.5m 11:09 11:02 8,157 17 414 Dennis Scholten G team Zwolle 12e 1.5m 11:10 11:02 8,157 18 419 Natalie van de Wetering G Zwolle 6e 1.5v 12:38 12:37 7,133 19 420 JP Breugum G Team 13e 1.5m 13:19 13:19 6,758 20 415 Henk Wolfrink G team Zwolle 14e 1.5m 13:28 13:20 6,750 21 418 Petra Bruinewoud G Team 7e 1.5v 14:33 14:33 6,186

uitslagenlijst - 3000m

25-10-2015 15:36 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 445 Thijmen de Lange Zwolle 2003 1e 3m 7:00 6:49 13:48 13:48 13,043 2 460 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 3v 7:01 7:17 14:17 14:17 12,602 3 448 Rianne Schonewille Zwolle 2000 2e 3v 8:11 8:25 16:35 16:29 10,920 4 421 Jonathan G Team

uitslagenlijst - 5km

25-10-2015 15:36 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 432 Gerjan Tichelaar Oldebroek 1957 1e 5m 18:22 18:21 16,349 2 455 Jurgen van Dijk Hattemerbroek 1977 2e 5m 18:30 18:28 16,245 3 566 Davied Meerstra Deventer 1992 3e 5m 18:35 18:33 16,173 4 599 Michiel Broeksma Zwolle 1982 4e 5m 19:00 18:59 15,803 5 509 Mike Bastiaan t Loo Oldebroek 2000 5e 5m 19:01 19:00 15,789 6 437 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 6e 5m 19:03 19:01 15,776 7 494 Wilco Steenwijk Epe 1980 7e 5m 19:23 19:23 15,477 8 468 Rudie Troost Rouveen 1988 8e 5m 19:33 19:32 15,358 9 457 Freddie Bouma Steenwijk 1961 9e 5m 19:40 19:39 15,267 10 579 Nico Staal Zwolle 1964 10e 5m 19:45 19:44 15,203 11 469 Gerrit van t Ende Zwolle 1965 11e 5m 19:48 19:47 15,164 12 481 Casper Kwakker Zwolle 1980 12e 5m 20:03 20:02 14,975 13 496 Joep Bisschop Zwolle 2004 13e 5m 20:39 20:36 14,563 14 506 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 14e 5m 20:48 20:45 14,458 15 439 Carlo Ebbers Dalfsen 1991 15e 5m 22:19 22:14 13,493 16 464 Geke Kloosterziel Wezep 1993 1e 5v 22:39 22:37 13,265 17 527 Rudie Bloemert Staphorst 1967 16e 5m 23:30 23:27 12,793 18 529 Enrico Helderman Zwolle 1985 17e 5m 23:32 23:23 12,830 19 512 Herber Molemaker Zwolle 1964 18e 5m 23:39 23:33 12,739 20 513 Esther Burgman Zwolle 1981 2e 5v 23:47 23:44 12,640 21 571 Henny Berends Balkbrug 1965 19e 5m 23:56 23:53 12,561 22 497 Jeroen Wever Zwolle 1983 20e 5m 24:18 24:15 12,371 23 452 Germien Krul Nieuwleusen 1974 3e 5v 24:19 24:13 12,388 24 475 Heleen van der Pijl Zwolle 1977 4e 5v 24:19 24:16 12,363 25 493 Jeanette Mussche Rouvee 1971 5e 5v 24:47 24:41 12,154 26 492 Gerrit Piek Zwolle 1952 21e 5m 24:49 24:44 12,129 27 461 Ronald Harbrink Zwolle 1978 22e 5m 24:57 24:51 12,072 28 586 Nico de Winter Zwolle 1964 23e 5m 25:08 25:02 11,984 29 581 Iris Murk Zwolle 1978 6e 5v 25:16 25:13 11,897 30 584 Iwan de Winter Zwolle 2002 24e 5m 25:19 25:12 11,905 31 585 Suzanne de Winter Zwolle 1998 7e 5v 25:21 25:14 11,889 32 433 Rogier Kuik Meppel 1978 25e 5m 25:52 25:48 11,628 33 751 Giny Gars Zwolle 1963 8e 5v 25:59 25:52 11,598 34 592 Alfred Schuman Zwolle 1963 26e 5m 26:05 26:02 11,524 35 755 Jan Stuiver Zwolle 1947 27e 5m 26:30 26:25 11,356 36 589 Sofie Kruise Zwolle 2003 9e 5v 26:35 26:28 11,335 37 590 Arjan Kruise Zwolle 1967 28e 5m 26:36 26:29 11,328 38 525 Helma Bloemert Staphorst 1967 10e 5v 26:47 26:42 11,236 39 580 Mirjam Dam Zwolle 1986 11e 5v 27:32 27:28 10,922 40 507 Maike Smeenk Heino 1988 12e 5v 27:48 27:41 10,837 41 587 Monique Nicolaij Wezep 1965 13e 5v 27:58 27:50 10,778 42 422 Ferdi Bleker - G Team Zwolle 29e 5m 28:36 28:26 10,551 43 489 Peter van Koulil Zwolle 1954 30e 5m 28:39 28:26 10,551 44 528 Carien Helderman Zwolle 1986 14e 5v 28:48 28:39 10,471 45 440 Sjors Buysman Zwartsluis 1955 31e 5m 28:49 28:41 10,459 46 498 Gea Brink Staphorst 1964 15e 5v 28:54 28:49 10,411 47 442 Wouter Koning G Team Zwolle 32e 5m 29:12 28:57 10,363 48 453 Jules ten Berge Zwolle 1943 33e 5m 29:49 29:40 10,112 49 438 Laura Manciaracina Kampen 1992 16e 5v 30:12 30:08 9,956 50 520 Gert Sluiter Zwolle 1960 34e 5m 30:27 30:19 9,896 51 514 Gerrit Mulder Zwolle 1943 35e 5m 31:56 31:48 9,434 52 431 A. Koetsier Holten 1946 36e 5m 32:11 32:03 9,360 53 423 Sander Keizer - G Team Zwolle 37e 5m 32:23 32:12 9,317 54 499 Jan Dekker Zwolle 1956 38e 5m 34:35 34:26 8,712 55 582 Hennie Stoel Zwolle 1954 39e 5m 36:04 35:55 8,353

uitslagenlijst - 10km

25-10-2015 17:37 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 466 Sander Kloosterziel Wezep 1998 1e 10m 17:47 17:51 35:37 35:36 16,854 2 575 Edu Brouwer Hattem 1980 2e 10m 18:27 18:53 37:19 37:18 16,086 3 427 Roel Jan Heeringa Zwolle 1973 3e 10m 18:34 18:51 37:24 37:24 16,043 4 479 Robin Veldhuis Zwolle 1971 4e 10m 19:35 19:51 39:26 39:23 15,235 5 467 Henk Boertjes Zwolle 1971 5e 10m 19:44 19:48 39:31 39:29 15,196 6 430 Jerry Schutte Meppel 1975 6e 10m 19:49 20:03 39:52 39:50 15,063 7 523 Rob Harte Zwolle 1968 7e 10m 19:57 20:01 39:58 39:56 15,025 8 490 Michiel Ridderbos Olst 1976 8e 10m 19:50 20:11 40:00 39:59 15,006 9 508 Timo Bomhof Heino 1981 9e 10m 20:17 20:56 41:13 41:10 14,575 10 574 Mattias Kruisselbrink Zwolle 1989 10e 10m 20:42 21:11 41:53 41:48 14,354 11 511 Bob ten Hove Olst 1985 11e 10m 20:58 21:32 42:29 42:19 14,179 12 486 Albert de Boer Meppel 1963 12e 10m 21:40 21:23 43:02 42:58 13,964 13 522 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 13e 10m 21:40 21:32 43:12 43:07 13,916 14 500 John Rots Zwolle 1962 14e 10m 21:49 21:59 43:47 43:43 13,725 15 451 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 15e 10m 21:50 22:35 44:24 44:23 13,519 16 465 Cora Kloosterziel Wezep 1963 1e 10v 22:01 22:32 44:33 44:29 13,488 17 516 Marian Fuselier Heino 1961 2e 10v 21:57 22:56 44:53 44:51 13,378 18 577 Wim Spijker Nieuwleusen 1967 16e 10m 21:56 23:17 45:12 45:08 13,294 19 470 Joost Wolbink Zwolle 1984 17e 10m 22:43 22:52 45:34 45:29 13,192 20 518 Frits Bouwkamp Hasselt 1947 18e 10m 22:42 23:29 46:10 46:08 13,006 21 526 Michiel Meijerink Zwolle 1988 19e 10m 23:09 23:27 46:36 46:32 12,894 22 473 Compayen Zwolle 1986 20e 10m 23:11 23:58 47:08 47:01 12,761 23 476 Ria Slingerland - Blom Zwolle 1977 3e 10v 23:37 23:42 47:18 47:15 12,698 24 568 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 21e 10m 23:37 23:42 47:18 47:11 12,716 25 591 Rene Landman Zwolle 1969 22e 10m 23:09 24:32 47:41 47:36 12,605 26 487 Gerard Schrijver Raalte 1970 23e 10m 23:46 24:23 48:09 48:04 12,483 27 435 Hermie Drenth Zwolle 1967 4e 10v 24:20 24:03 48:23 48:17 12,427 28 471 Remco Jacobs Zwolle 1963 24e 10m 23:47 25:31 49:17 49:12 12,195 29 463 Frits Lautenbag Hattem 1948 25e 10m 25:07 24:56 50:02 49:54 12,024 30 474 Eddy Lammers Zwolle 1965 26e 10m 25:24 24:48 50:12 50:01 11,996 31 510 Daniella Bastiaan t Loo Oldebroek 1978 5e 10v 25:24 24:50 50:14 50:05 11,980 32 449 Henk Jan Schonewille Zwolle 1965 27e 10m 24:45 25:31 50:16 50:10 11,960 33 444 Roelof Pepping Dronten 1947 28e 10m 24:45 25:55 50:39 50:38 11,850 34 578 Mart van Ark Zwolle 1984 29e 10m 25:47 25:22 51:08 50:57 11,776 35 519 Eveline de Valk Zwolle 1970 6e 10v 25:09 26:21 51:30 51:26 11,666 36 583 Martijn Stoel Zwolle 1983 30e 10m 26:38 25:40 52:17 52:08 11,509 37 573 Petra van Werven Zwolle 1985 7e 10v 26:51 26:02 52:52 52:42 11,385 38 456 Nelly Reuvekamp Zwolle 1975 8e 10v 26:42 26:30 53:12 53:08 11,292 39 441 Ewout Kroes Zwartsluis 1968 31e 10m 27:21 26:28 53:49 53:41 11,177 40 482 Jan ter Burg Zwolle 1950 32e 10m 27:21 26:51 54:11 54:07 11,087 41 593 Frank Rump Zwolle 1991 33e 10m 27:41 27:01 54:42 54:35 10,992 42 443 Jos Aitink Zwolle 1960 34e 10m 27:37 28:04 55:41 55:32 10,804 43 504 Els Westdijk Zwolle 1965 9e 10v 28:04 28:13 56:16 56:05 10,698 44 588 Ton van den Beld Wezep 1959 35e 10m 28:14 28:04 56:18 56:07 10,692 45 754 J Westerop Zwolle 1961 36e 10m 27:36 29:09 56:45 56:33 10,610 46 505 Anouk Ophoff Olst 1988 10e 10v 28:47 28:05 56:52 56:45 10,573 47 503 Deelnemer onbekend 503 Zwolle 37e 10m 28:48 28:05 56:53 56:41 10,585 48 436 Harry Pruisscher Nieuwleusen 1961 38e 10m 28:10 29:20 57:29 57:24 10,453 49 753 Brenda de Graaf Zwolle 1966 11e 10v 28:48 28:47 57:35 57:24 10,453 50 488 J van der Wijk Zwolle 1965 12e 10v 28:48 28:49 57:36 57:28 10,441 51 424 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 39e 10m 27:38 30:26 58:04 57:57 10,354 52 454 Margeet Moesman Zwolle 1959 13e 10v 28:31 29:46 58:16 58:08 10,321 53 521 Jolanda Regout Zwolle 1980 14e 10v 29:31 30:20 59:51 59:43 10,047 54 598 Jan Vulkens Zwolle 1962 40e 10m 29:45 30:07 59:51 59:41 10,053 55 569 Helga van den Oord Zwolle 1982 15e 10v 30:04 30:42 1:00:46 1:00:37 9,898

uitslagenlijst - 15km

25-10-2015 15:36 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 429 Erik Kuijer Ruinerwold 1973 1e 15m 18:27 19:09 19:18 56:53 56:52 2 495 Klaas Compagner Nieuwleusen 1972 2e 15m 20:36 21:42 21:18 1:03:35 1:03:33 3 515 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 3e 15m 21:32 21:50 20:42 1:04:03 1:03:59 4 480 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 15v 21:40 21:35 21:22 1:04:37 1:04:35 5 752 Jarno Takens Zwolle 1982 4e 15m 22:02 21:58 21:26 1:05:25 1:05:20 6 477 J Wijnhoud Zwolle 1962 5e 15m 21:08 22:52 21:59 1:05:57 1:05:55 7 491 L.H. Zandbergen Zwolle 1957 6e 15m 21:08 22:38 22:30 1:06:16 1:06:14 8 570 Anton Dekker Zwolle 1961 7e 15m 22:43 23:51 24:29 1:11:02 1:10:57 9 576 Ruben van der Sligte Zwolle 1967 8e 15m 24:13 24:05 23:28 1:11:46 1:11:40 10 572 Pelle van Waes Zwolle 9e 15m 24:13 24:05 23:28 1:11:46 1:11:40 11 478 Wolter Beens Zwolle 1982 10e 15m 25:24 25:01 25:25 1:15:49 1:15:39 12 524 Tim Hoetjes Zwolle 1985 11e 15m 25:49 26:05 26:42 1:18:35 1:18:22 13 517 Robert te Raa Zwolle 1962 12e 15m 26:07 25:46 26:43 1:18:35 1:18:25 14 597 Hilja Loseman Zwolle 1973 2e 15v 27:16 27:23 28:23 1:23:01 1:22:50 15 567 Ale Maring Zwolle 1952 13e 15m 29:43 31:13 30:43 1:31:38 1:31:28 16 595 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 14e 15m 30:38 30:18 30:44 1:31:39 1:31:29 17 594 Nico Kropman Zwolle 1958 15e 15m 28:49 23:29 39:23 1:31:39 1:31:29 18 596 Albert van den Kolk Zwolle 1954 16e 15m 30:38 30:18 30:44 1:31:39 1:31:29