Twee Bruggenloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 22 November 2015 18:31, 3732 keer bekeken

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
22-11-2015 18:27                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 531 Jonne Heeringa Zwolle 2004 1e 1.5m 7:08 7:08 12,617 2 545 Zoe ter Burg Zwolle 2006 1e 1.5v 8:04 8:03 11,180 3 536 Maartje Reuvekamp Zwolle 2008 2e 1.5v 9:35 9:34 9,408 4 544 Vin ter Burg Zwolle 2010 2e 1.5m 11:04 11:04 8,133 5 554 Wilko van Oene (G-Loper) Zwolle 1988 3e 1.5m 11:31 11:29 7,837 6 564 Henk Wolfing - G Team Zwolle 4e 1.5m 11:56 11:55 7,552 7 511 Lars Tromp Bergschenhoek 2010 5e 1.5m 11:57 11:55 7,552 8 580 Dennis Scholten - G Team Zwolle 6e 1.5m 12:11 12:05 7,448 9 556 Patrick ten Berge - G Tea Zwolle 7e 1.5m 12:23 12:20 7,297 10 523 J P Breugem - G Team Zwolle 1969 8e 1.5m 13:33 13:32 6,650 11 508 Nathalie van de Wetering Zwolle 1981 3e 1.5v 14:13 14:11 6,345 12 509 Petra Bruinewoud (G-Loper Zwolle 4e 1.5v 14:58 14:58 6,013

TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015 UITSLAGENLIJST - 3000M 22-11-2015 18:27 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 534 Valerie Vredenburg Zwolle 2003 1e 3v 7:29 8:12 15:40 15:40 11,489 2 507 Ole de Vries Rogat 2005 1e 3m 8:33 9:05 17:37 17:35 10,237 3 506 Callemijn Kleijn Meppel 2005 2e 3v 8:33 9:11 17:43 17:41 10,179

TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015 UITSLAGENLIJST - 5KM 22-11-2015 18:28 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 546 Sander Kloosterziel Wezep 1998 1e 5m 17:13 17:12 17,442 2 522 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 2e 5m 18:03 18:03 16,620 3 574 Henk Slager Staphorst 1991 3e 5m 19:15 19:13 15,611 4 626 Casper Kwakkel Zwolle 1980 4e 5m 19:21 19:20 15,517 5 527 Mynko Peterink Apeldoorn 1971 5e 5m 19:23 19:23 15,477 6 581 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 6e 5m 19:24 19:21 15,504 7 620 Nico Staal Zwolle 1964 7e 5m 19:46 19:44 15,203 8 577 Rudie Troost Rouveen 1988 8e 5m 19:46 19:44 15,203 9 533 Eline Glas Emmen 1987 1e 5v 20:11 20:10 14,876 10 563 Gabriel Paardekooper Zwolle 1961 9e 5m 20:29 20:28 14,658 11 613 Fred Koningstein Dalfsen 1964 10e 5m 20:49 20:46 14,446 12 535 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 11e 5m 21:26 21:23 14,030 13 538 Kevin Filler Zwolle 2001 12e 5m 21:58 21:56 13,678 14 592 Jeroen Wever Zwolle 1983 13e 5m 22:30 22:27 13,363 15 572 Albert de Boer Meppel 1963 14e 5m 22:31 22:28 13,353 16 543 Gijs Bruinewoud Zwolle 1996 15e 5m 22:50 22:47 13,168 17 633 Herber Molemaker Zwolle 1964 16e 5m 22:58 22:53 13,110 18 607 Tim Hoetjes Zwolle 1985 17e 5m 23:14 23:03 13,015 19 520 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 18e 5m 23:16 23:14 12,912 20 539 Roelof Pepping Dronten 1947 19e 5m 23:54 23:52 12,570 21 608 Rudie Bloemers Staphorst 1967 20e 5m 23:55 23:52 12,570 22 512 Gerjan Tromp Bergschenhoek 1981 21e 5m 24:10 24:00 12,500 23 637 Joep Wolfkomp Zwolle 1970 22e 5m 24:10 24:05 12,457 24 513 Marin Tromp Bergschenhoek 1982 2e 5v 24:22 24:15 12,371 25 557 Sonja Feberwee Zwolle 1968 3e 5v 25:56 25:51 11,605 26 640 Jan Stuiver Zwolle 1947 23e 5m 26:24 26:20 11,392 27 542 Erna Bruinewoud Zwolle 1967 4e 5v 26:37 26:33 11,299 28 502 Nico Swart Nieuwleusen 1951 24e 5m 26:51 26:45 11,215 29 609 Helma Bloemert Staphorst 1967 5e 5v 26:56 26:52 11,166 30 540 Paul Kok Apeldoorn 1946 25e 5m 27:19 27:16 11,002 31 548 Yolanda Mors Zwolle 1971 6e 5v 27:24 27:19 10,982 32 566 Margreet Moesman Zwolle 1959 7e 5v 27:56 27:50 10,778 33 541 Lilian Cassee Epe 1962 8e 5v 28:04 28:02 10,702 34 567 Brenda de Graaf Zwolle 1966 9e 5v 28:05 27:58 10,727 35 518 Egbert Geertsma Groningen 1961 26e 5m 28:11 28:03 10,695 36 602 Harry Siegersma Zwolle 1960 27e 5m 28:17 28:09 10,657 37 604 Wipi Brommel Zwolle 1968 28e 5m 28:41 28:35 10,496 38 555 Wouter (G-Loper) Zwolle 1978 29e 5m 28:47 28:30 10,526 39 616 Sofie Zwolle 2003 10e 5v 28:48 28:42 10,453 40 617 Arjan Kruise Zwolle 1967 30e 5m 28:48 28:43 10,447 41 517 Ferdi Bleeker (G-Loper) Zwolle 1983 31e 5m 28:49 28:40 10,465 42 590 Peter Mulder Wezep 1960 32e 5m 29:03 28:49 10,411 43 524 Ypke de Jong Zwolle 1946 33e 5m 29:55 29:47 10,073 44 552 Sander Keizer - G Team Zwolle 1979 34e 5m 30:53 30:41 9,777 45 510 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 35e 5m 30:53 30:42 9,772 46 612 Anneloes van Kraaij Zwolle 1972 11e 5v 31:13 31:03 9,662 47 537 Linda Fillet Zwolle 1970 12e 5v 31:13 31:03 9,662 48 632 Erik Swienink Zwolle 1960 36e 5m 31:14 31:07 9,641 49 610 Janny Bastiaan Kampen 1974 13e 5v 34:17 34:08 8,789 50 611 Benno ten Brinke Kampen 1970 37e 5m 34:17 34:08 8,789 51 596 Erik Jansen op de Haar Zwolle 1967 38e 5m 34:31 34:17 8,751 52 565 Carin Seuters Ommen 1962 14e 5v 38:33 38:20 7,826 53 503 Jonathan Spijkerman - G T Zwolle 1995 39e 5m 41:12 41:04 7,305 54 553 Sanne Gerrits - G Team Zwolle 1992 15e 5v 41:12 41:04 7,305

TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015 UITSLAGENLIJST - 10KM 22-11-2015 18:28 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 532 Alwin Heijting Nieuw Amsterdam 1986 1e 10m 16:47 16:25 33:12 33:11 18,081 2 526 Ronald Derksen Apeldoorn 1971 2e 10m 17:27 17:29 34:55 34:55 17,184 3 528 Jan Grashuis Apeldoorn 1969 3e 10m 17:47 17:42 35:29 35:28 16,917 4 530 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 4e 10m 17:59 18:22 36:21 36:21 16,506 5 525 Roland Besselink Ugchelen 1971 5e 10m 17:49 18:50 36:38 36:37 16,386 6 586 Andre Gijsendorffer Zwolle 1974 6e 10m 18:27 18:22 36:49 36:47 16,312 7 578 Sjoerd van Westerop Zwolle 1979 7e 10m 19:14 19:18 38:32 38:30 15,584 8 529 Thijs Grashuis Apeldoorn 1998 8e 10m 19:13 19:55 39:07 39:07 15,339 9 614 Rob Schuil Zwolle 1964 9e 10m 20:12 20:23 40:34 40:32 14,803 10 521 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 10e 10m 20:12 20:22 40:34 40:33 14,797 11 550 Eric Jansen Zwolle 1966 11e 10m 20:11 20:25 40:36 40:34 14,790 12 560 Tomme Geraedts Leiden 1976 12e 10m 20:15 21:21 41:36 41:33 14,440 13 582 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 13e 10m 21:27 20:57 42:23 42:20 14,173 14 587 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 10v 21:04 21:40 42:44 42:42 14,052 15 630 Louis Zandbergen Zwolle 1957 14e 10m 21:07 21:39 42:46 42:43 14,046 16 601 Johan van Aalderen Zwolle 1967 15e 10m 20:49 22:05 42:54 42:51 14,002 17 571 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 16e 10m 20:59 21:55 42:54 42:50 14,008 18 593 Ronald van Rooijen Utrecht 1979 17e 10m 21:07 22:04 43:10 42:58 13,964 19 603 Joost Wolbink Zwolle 1984 18e 10m 21:31 21:43 43:14 43:10 13,900 20 615 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 19e 10m 21:27 22:01 43:28 43:24 13,825 21 589 Marcel Wagtenberg Heerde 1965 20e 10m 21:44 21:54 43:38 43:35 13,767 22 570 Bertus Mensink Zwolle 1959 21e 10m 21:44 22:31 44:14 44:12 13,575 23 558 Arjen Keers Zwolle 1969 22e 10m 22:37 21:49 44:25 44:21 13,529 24 631 Wim Spijker Nieuwleusen 1967 23e 10m 21:55 22:41 44:36 44:32 13,473 25 628 Roel Mulder Dalfsen 1988 24e 10m 26:01 21:30 47:30 47:19 12,681 26 514 Boy Coolen Kampen 1986 25e 10m 25:21 22:30 47:50 47:38 12,596 27 595 Erwin Scheve Zwolle 1977 26e 10m 24:03 23:55 47:57 47:52 12,535 28 606 Henk Koopman Zwolle 1965 27e 10m 24:29 24:09 48:38 48:28 12,380 29 551 Frits Lautenbag Hattem 1948 28e 10m 24:36 24:44 49:19 49:12 12,195 30 635 Willem van Beek Zwolle 1958 29e 10m 24:53 24:45 49:38 49:33 12,109 31 579 Robert te Raa Zwolle 1962 30e 10m 24:53 24:45 49:38 49:37 12,093 32 584 Henny Berends Balkbrug 1965 31e 10m 24:58 24:51 49:48 49:44 12,064 33 573 Gerrit Piek Zwolle 1952 32e 10m 24:58 24:57 49:54 49:49 12,044 34 619 Hans de Regt Zwolle 1959 33e 10m 27:28 25:24 52:51 52:42 11,385 35 634 Peter van Heerde Zwolle 1965 34e 10m 27:04 25:52 52:55 52:41 11,389 36 597 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 35e 10m 27:34 25:55 53:28 53:15 11,268 37 627 Giny Garst Zwolle 1963 2e 10v 26:34 27:05 53:38 53:33 11,204 38 598 Chantal Wassink Zwolle 1986 3e 10v 27:04 27:38 54:41 54:28 11,016 39 636 Jacobus Westerop Zwolle 1961 36e 10m 27:50 27:04 54:54 54:44 10,962 40 516 Liesbeth Horstman Elburg 1962 4e 10v 27:22 27:49 55:10 54:59 10,912 41 515 Stefan van Herpen Heerde 1969 37e 10m 27:22 27:49 55:11 54:59 10,912 42 622 Ton van den Beld Wezep 1959 38e 10m 27:50 27:21 55:11 55:01 10,906 43 618 Bettie van Bruggen Zwolle 1960 5e 10v 27:51 28:06 55:57 55:48 10,753 44 519 Judith van der Wijk Zwolle 1965 6e 10v 28:12 27:56 56:07 55:59 10,717 45 594 Rob Boshuis Zwolle 1982 39e 10m 28:55 27:20 56:14 56:02 10,708 46 623 Monique Nicolaij Wezep 1965 7e 10v 27:52 28:24 56:16 56:09 10,686 47 575 Karin Peterse Zwolle 1968 8e 10v 28:42 28:18 56:59 56:50 10,557 48 504 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 40e 10m 27:33 29:36 57:08 57:03 10,517 49 561 Sophia Boeschoten Den Haag 1984 9e 10v 26:24 30:54 57:18 57:13 10,486 50 505 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1968 41e 10m 28:41 29:06 57:47 57:39 10,408 51 501 Jose Poelhekke Zwolle 1961 10e 10v 28:41 29:06 57:47 57:40 10,405 52 605 Tom Dams Sint Jansklooster 42e 10m 29:55 29:52 59:47 59:35 10,070 53 625 Wilma van de Glint Ede 1980 11e 10v 30:24 32:31 1:02:55 1:02:42 9,569 54 624 Marco Pellegrum Ede 1971 43e 10m 30:24 32:31 1:02:55 1:02:43 9,567

TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015 UITSLAGENLIJST - 15KM 22-11-2015 18:28 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 568 Ronald Keizer Zwolle 1969 1e 15m 19:04 19:09 18:53 57:06 57:04 2 585 Klaas Compagner Nieuwleusen 1972 2e 15m 20:10 21:18 21:21 1:02:48 1:02:46 3 621 Charlotte Montauban Leusden 1981 1e 15v 20:36 21:04 21:11 1:02:50 1:02:49 4 629 Jarno Takens Zwolle 1982 3e 15m 21:25 21:14 20:37 1:03:14 1:03:12 5 562 Olaf Prins Hasselt 1968 4e 15m 21:27 21:27 21:07 1:04:00 1:03:50 6 638 Matthias Kruissebrink Zwolle 1989 5e 15m 21:50 22:15 21:47 1:05:50 1:05:46 7 559 Jan Stolker Steenwijk 1951 6e 15m 22:36 22:18 22:19 1:07:12 1:07:08 8 591 Anton Dekker Zwolle 1961 7e 15m 21:55 22:49 23:13 1:07:56 1:07:54 9 576 Marjon Bijsterbosch Zwolle 1979 8e 15m 23:16 23:14 23:07 1:09:37 1:09:35 10 569 Jeroen Sebel Deventer 1977 9e 15m 24:04 23:56 23:05 1:11:03 1:10:57 11 599 Marc Berghuis Ermelo 1967 10e 15m 24:48 24:03 24:09 1:12:59 1:12:45 12 639 Don van de Winkel Witte Paarden 1983 11e 15m 23:30 25:32 27:02 1:16:04 1:16:01 13 583 Henk Balkbrug 1956 12e 15m 27:10 27:47 27:19 1:22:15 1:22:07 14 600 Jan ter Burg Zwolle 1950 13e 15m 28:09 28:08 27:27 1:23:43 1:23:37

Run2Day