Eindejaarsloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 27 December 2015, 3910 keer bekeken

Video 1500 en 3km: https://www.youtube.com/watch?v=fsioMRU5M10

Video 5km https://www.youtube.com/watch?v=3mvatNHLkXU

 

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
27-12-2015 12:59                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 764 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 1.5v 6:46 6:46 13,300 2 747 Lukas Smit Zwolle 2006 1e 1.5m 7:02 7:02 12,796 3 766 Milan Harbrink Zwolle 2004 2e 1.5m 7:38 7:37 11,816 4 805 Mees Kraa Zwolle 2006 3e 1.5m 7:46 7:44 11,638 5 776 Zoe Ter Burg Zwolle 2006 2e 1.5v 7:52 7:51 11,465 6 726 Gijs Reuvekamp Zwolle 2003 4e 1.5m 8:18 8:17 10,865 7 721 Samuel Kuipers Zwolle 2008 5e 1.5m 8:20 8:17 10,865 8 778 Jelle van Loon Zwolle 2008 6e 1.5m 8:23 8:20 10,800 9 755 Jesper Zwolle 2007 7e 1.5m 8:36 8:32 10,547 10 770 Jasmijn Alting Zwolle 2008 3e 1.5v 8:37 8:33 10,526 11 777 Mats ter Burg Zwolle 2008 8e 1.5m 8:39 8:38 10,425 12 774 Ard Venema Zwolle 2007 9e 1.5m 8:42 8:39 10,405 13 710 Celine Kleinlugtebeld Zwolle 2005 4e 1.5v 8:56 8:54 10,112 14 746 Ellen Smit Zwolle 2008 5e 1.5v 9:00 8:57 10,056 15 775 Vin ter Burg Zwolle 2010 10e 1.5m 9:02 9:01 9,982 16 727 Maartje Reuvekamp Zwolle 2008 6e 1.5v 9:03 9:03 9,945 17 715 Dominiek Visser Zwolle 2007 7e 1.5v 9:04 9:02 9,963 18 753 Anne Oosterlee Zwolle 2006 8e 1.5v 9:06 9:04 9,926 19 735 Tije Annema kampen 2009 11e 1.5m 9:14 9:11 9,800 20 720 Suze Kuipers Zwolle 2006 9e 1.5v 9:17 9:14 9,747 21 757 Fleur Roetman Zwolel 2004 10e 1.5v 9:50 9:47 9,199 22 728 Hanne Zwolle 2006 11e 1.5v 9:52 9:50 9,153 23 742 Lars Kok Zwolle 2006 12e 1.5m 10:03 10:00 9,000 24 732 Sanne Loo Zwolle 2007 12e 1.5v 10:05 10:02 8,970 25 745 Lieke Oostenveld Zwolle 2005 13e 1.5v 10:07 10:06 8,911 26 767 Nathan van de Weerd Zwolle 2008 13e 1.5m 10:20 10:17 8,752 27 762 Daan van der Sluis Zwolle 2009 14e 1.5m 10:20 10:20 8,710 28 817 Renate Beunk Zwolle 2008 14e 1.5v 10:21 10:16 8,766 29 816 Peter Beunk Zwolle 1974 15e 1.5m 10:21 10:16 8,766 30 729 Stefan Besten Zwolle 1975 16e 1.5m 10:30 10:27 8,612 31 730 Aukje Zwolle 2008 15e 1.5v 10:30 10:27 8,612 32 717 Josianne Visser Zwolle 2007 16e 1.5v 10:31 10:29 8,585 33 740 Charlotte Pot Zwolle 2009 17e 1.5v 10:31 10:24 8,654 34 739 Antoon Pot Zwolle 1973 17e 1.5m 10:32 10:24 8,654 35 718 Michelle Visser Zwolle 2009 18e 1.5v 10:36 10:34 8,517 36 756 Mirthe Roetman Zwolle 2006 19e 1.5v 10:36 10:33 8,531 37 743 Emma Schalke Zwolle 1970 20e 1.5v 10:53 10:46 8,359 38 737 Viviene Dreuning Zwolle 2007 21e 1.5v 10:53 10:47 8,346 39 738 Malou Dreuning Zwolle 1982 22e 1.5v 10:54 10:47 8,346 40 733 Wilco van Oene G-atleet Zwolle 18e 1.5m 11:31 11:26 7,872 41 761 Henk Wolferink Zwolle 19e 1.5m 11:42 11:37 7,747 42 785 Roos Drijm Zwolle 2007 23e 1.5v 11:54 11:52 7,584 43 786 Bert Drijm Zwolle 1974 20e 1.5m 11:54 11:47 7,638 44 772 Erick Varenbrink Zwolle 21e 1.5m 12:15 12:10 7,397 45 809 Kas vd Enden Zwolle 2006 22e 1.5m 12:38 12:36 7,143 46 783 Patrcik ten Berge Zwolle 23e 1.5m 12:59 12:52 6,995 47 760 Dennis Scholten Zwolle 24e 1.5m 13:14 13:14 6,801 48 712 Natalie van de Wetering G Zwolle 24e 1.5v 13:54 13:48 6,522 49 763 Marike Niens 25e 1.5v 14:34 14:29 6,214

Run2Day

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015
                          UITSLAGENLIJST - 3000M
27-12-2015 12:59                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 722 Eke Tibben Omna 2003 1e 3v 7:43 7:44 15:26 15:25 11,676 2 768 Kai ter Burg Zwolle 2004 1e 3m 7:59 8:22 16:21 16:20 11,020 3 713 Paul van Harskamp Zwolle 1953 2e 3m 10:42 9:41 20:23 20:15 8,889 4 731 Hilde Brettschneider Zwolle 1960 2e 3v 12:54 12:08 25:01 24:53 7,234

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
27-12-2015 12:59                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 819 Sander Kloosterziel Wezep 1998 1e 5m 17:31 17:31 17,127 2 723 Gert Jan Tichelaar Oldebroek 1957 2e 5m 18:32 18:31 16,202 3 823 Jurgen Hattemerbroek 1977 3e 5m 19:00 18:59 15,803 4 874 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 4e 5m 19:22 19:20 15,517 5 843 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 5e 5m 20:01 19:59 15,013 6 839 Nico Staal Zwolle 1964 6e 5m 20:35 20:34 14,587 7 810 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 5v 21:14 21:13 14,140 8 791 Patrick van Koulil Heerde 1986 7e 5m 21:31 21:29 13,964 9 818 Cora Kloosterziel Wezep 1963 2e 5v 22:17 22:15 13,483 10 865 Jaap Sterken Zwolle 1984 8e 5m 22:20 22:16 13,473 11 789 Simon Veldkamp Zwolle 2002 9e 5m 22:22 22:19 13,443 12 834 Astrid Werkhoven Zwolle 1987 3e 5v 22:30 22:28 13,353 13 858 Kevin de Bruijn de Krim 1983 10e 5m 22:36 22:32 13,314 14 840 Rob Streek Zwolle 1967 11e 5m 23:04 23:00 13,043 15 754 Marije Timmerman Staphorst 1982 4e 5v 23:12 23:09 12,959 16 825 Herber Molemaker Zwolle 1964 12e 5m 23:26 23:19 12,866 17 835 Marry Marsman Nieuwleusen 1972 5e 5v 23:29 23:24 12,821 18 869 Patrica Seinen Zwolle 1970 6e 5v 23:30 23:28 12,784 19 844 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 13e 5m 23:52 23:40 12,676 20 815 Roelof Pepping Dronten 1947 14e 5m 24:01 24:00 12,500 21 828 Ferry van Laar Meppel 1983 15e 5m 24:28 24:22 12,312 22 744 Arthur Schalke Zwolle 1970 16e 5m 25:21 25:16 11,873 23 765 Ronald Harbrink Zwolle 1979 17e 5m 25:36 25:34 11,734 24 771 Henk-Jan Alting Zwolle 1970 18e 5m 25:44 25:41 11,681 25 830 Mathijs Krul Nieuwleusen 2003 19e 5m 25:46 25:41 11,681 26 758 Bertus Schutte Ommen 1942 20e 5m 26:46 26:39 11,257 27 846 Remmelt Postma Zwolle 1983 21e 5m 26:51 26:42 11,236 28 832 Esther Kuil Meppel 1989 7e 5v 26:51 26:41 11,243 29 889 Jan Stuiver Zwolle 1947 22e 5m 27:08 27:01 11,104 30 857 Jacobus Westerop Zwolle 1961 23e 5m 27:51 27:42 10,830 31 838 Martin Vosjan Zwolle 1971 24e 5m 27:58 27:51 10,772 32 814 Judith van der Wijk Zwolle 1965 8e 5v 28:04 27:56 10,740 33 876 Ton van den Beld Wezep 1959 25e 5m 28:11 28:01 10,708 34 849 Frank Zwolle 1991 26e 5m 28:33 28:27 10,545 35 741 Bennie Kok Zwolle 1968 27e 5m 28:51 28:51 10,399 36 842 Magriet van Bruggen Zwolle 1974 9e 5v 29:15 29:07 10,303 37 854 Wipi Brommer Zwolle 1968 28e 5m 29:24 29:17 10,245 38 773 Margreet Moesman Zwolle 1959 10e 5v 29:27 29:18 10,239 39 800 Jose Poelhekke Zwolle 1961 11e 5v 29:47 29:39 10,118 40 790 Peter van Koulil Zwolle 1954 29e 5m 29:52 29:43 10,095 41 887 Co van Werf-Hahury Zwolle 1955 12e 5v 30:42 30:34 9,815 42 724 Laura Oosterbroek Zwolle 1988 13e 5v 30:46 30:35 9,809 43 802 Wouter Koning Zwolle 30e 5m 31:19 31:01 9,672 44 736 Ferdinanda van Veen Kampen 1979 14e 5v 31:21 31:16 9,595 45 801 Ferdi Bleker Zwolle - G Atleet 31e 5m 31:25 31:15 9,600 46 725 Ellen Meliesie Zwolle 1963 15e 5v 31:31 31:19 9,580 47 787 Johan Moesman Zwolle 1957 32e 5m 32:20 32:11 9,322 48 853 Ariane Westerop Zwolle 1965 16e 5v 37:03 36:54 8,130

       
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
27-12-2015 13:00                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 749 Martijn Schakelaar Hattem 1974 1e 10m 18:16 18:33 36:48 36:48 16,304 2 792 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 18:46 19:14 37:59 37:59 15,796 3 871 Arjen Sanderse Zwolle 1980 3e 10m 19:06 19:41 38:46 38:46 15,477 4 711 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 4e 10m 20:43 20:50 41:33 41:31 14,452 5 794 Kurt van de Nes Zwolel 1968 5e 10m 20:43 20:53 41:36 41:35 14,429 6 845 Rinco Oosterveen Zwolle 1973 6e 10m 21:18 21:27 42:45 42:40 14,063 7 788 Bert de Lange Zwolle 1972 7e 10m 21:16 21:32 42:47 42:45 14,035 8 827 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 8e 10m 21:16 21:32 42:47 42:45 14,035 9 811 Jordy van Leeuwen Heerde 1988 9e 10m 21:53 21:33 43:26 43:22 13,836 10 812 Maarten Tuin Heerde 1989 10e 10m 21:53 21:40 43:32 43:28 13,804 11 784 Bertus Mensink Zwolle 1959 11e 10m 21:21 22:16 43:36 43:34 13,772 12 841 Charlotte Montauban Leusden 1981 1e 10v 21:29 22:27 43:56 43:55 13,662 13 813 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 12e 10m 21:48 22:23 44:11 44:08 13,595 14 864 Peter Theunissen Zwolle 1961 13e 10m 21:50 22:57 44:46 44:45 13,408 15 879 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 14e 10m 22:18 22:48 45:06 45:02 13,323 16 870 Wim Spijker Nieuwleusen 1967 15e 10m 22:49 23:16 46:04 46:00 13,043 17 829 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 16e 10m 22:49 23:46 46:35 46:34 12,885 18 831 Johan van Aalderen Zwolle 1967 17e 10m 22:05 24:33 46:38 46:38 12,866 19 878 Rinze van de Hoop Meppel 1970 18e 10m 22:51 23:51 46:41 46:35 12,880 20 826 Jeroen Wever Zwolle 1983 19e 10m 23:33 23:16 46:48 46:45 12,834 21 873 Ruben van de Sligte Zwolle 1967 20e 10m 22:23 24:41 47:03 47:00 12,766 22 863 Ralph Kisjes Zwolle 1977 21e 10m 23:24 24:17 47:40 47:40 12,587 23 872 Frits Bouwkamp Hasselt 1947 22e 10m 23:25 24:34 47:59 47:57 12,513 24 881 Wouter vd Put Zwolle 1997 23e 10m 24:45 23:21 48:06 48:03 12,487 25 797 John Snakenburg Zwolle 1965 24e 10m 23:28 24:39 48:06 48:03 12,487 26 888 Jasper Zeevaarder Zwolle 2000 25e 10m 24:46 23:22 48:07 48:04 12,483 27 824 Bram Prins Hasselt 2000 26e 10m 24:02 24:08 48:09 48:09 12,461 28 848 Rene Landman Zwolle 1969 27e 10m 23:55 24:26 48:20 48:15 12,435 29 793 Graydin Widdicombe UK 1975 28e 10m 25:30 25:17 50:46 50:38 11,850 30 780 Jeroen van der Meer Zwolle 1988 29e 10m 25:10 25:59 51:09 50:56 11,780 31 781 Jelle van der Meer harderwijk 1990 30e 10m 25:10 25:59 51:09 50:57 11,776 32 804 Hanjo Hoogendoorn Leiden 1975 31e 10m 26:12 25:11 51:22 51:14 11,711 33 867 Erik Holtman Dalfsen 1965 32e 10m 24:13 27:13 51:26 51:26 11,666 34 856 Jan Franzen Hasselt 1943 33e 10m 25:55 25:43 51:38 51:30 11,650 35 734 Marco de Boer Kampen 1970 34e 10m 25:54 25:49 51:43 51:38 11,620 36 860 Gerben van Beek Zwolle 1965 35e 10m 25:54 25:49 51:43 51:38 11,620 37 883 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 36e 10m 25:51 25:52 51:43 51:37 11,624 38 884 Klaas Speets Zwolle 1948 37e 10m 25:54 26:21 52:15 52:07 11,513 39 795 Eveline de Valk Zwolle 1970 2e 10v 25:50 26:43 52:33 52:28 11,436 40 882 Engbert Flopper Zwolle 1966 38e 10m 25:28 27:22 52:50 52:46 11,371 41 714 Ivar van Harskamp Groningen 1989 39e 10m 27:20 25:58 53:18 53:07 11,296 42 716 Yannick van Harskamp Rotterdam 1986 40e 10m 27:20 25:58 53:18 53:08 11,292 43 890 Monika Laylar Epe 1969 3e 10v 27:19 26:11 53:30 53:30 11,215 44 709 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 41e 10m 25:55 27:40 53:34 53:28 11,222 45 837 Gea Brink Staphorst 1964 4e 10v 26:53 27:00 53:53 53:47 11,156 46 796 Gerrit Piek Zwolle 1952 42e 10m 26:35 27:35 54:10 54:03 11,101 47 855 Rianne Rijsdijk Zwolle 1975 5e 10v 27:19 27:04 54:23 54:15 11,060 48 798 Marloes Roo Staphorst 1977 6e 10v 28:24 27:07 55:31 55:21 10,840 49 820 Alice Veijer Staphorst 1975 7e 10v 28:25 27:07 55:31 55:20 10,843 50 852 Philijn van Vorstenbosch Zwolle 1986 43e 10m 29:15 26:50 56:04 55:53 10,737 51 769 Jan ter Burg Zwolle 1950 44e 10m 28:03 28:37 56:40 56:33 10,610 52 875 Giny Garst Zwolle 1963 8e 10v 28:11 28:41 56:51 56:51 10,554 53 861 Wanda Rietkerk Meppel 1985 9e 10v 29:38 27:40 57:17 57:11 10,493 54 862 Kees Elzinga Meppel 1962 45e 10m 29:38 28:05 57:42 57:35 10,420 55 880 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1968 46e 10m 29:47 28:11 57:58 57:51 10,372 56 851 Joost de Jonge Zwolle 1981 47e 10m 29:15 29:41 58:55 58:43 10,219 57 719 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 48e 10m 31:32 31:33 1:03:04 1:02:56 9,534 58 866 Brenda Willemsen Zwolle 1982 10e 10v 31:33 31:39 1:03:11 1:03:03 9,516 59 779 Jacqueline van der Meer Harderwijk 1966 11e 10v 30:59 32:43 1:03:42 1:03:31 9,446 60 782 Dity Deutman Harderwijk 1961 12e 10v 31:00 32:44 1:03:43 1:03:31 9,446

       TWEE BRUGGENLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 22 NOVEMBER 2015
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
27-12-2015 13:00                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 847 Michiel Huzen 1975 1e 15m 19:27 22:17 21:33 1:03:16 1:03:14 2 877 Jarno Takens Zwolle 1982 2e 15m 21:19 21:33 21:41 1:04:32 1:04:29 3 748 Danny van den Berg Meppel 1978 3e 15m 21:00 21:51 22:02 1:04:52 1:04:49 4 886 Theo Wieringa Zwolle 1976 4e 15m 21:49 21:24 21:52 1:05:04 1:05:01 5 822 Olaf Prins Hasselt 1968 5e 15m 21:20 21:32 22:26 1:05:17 1:05:17 6 806 Jan Stolker Steenwijk 1951 6e 15m 22:30 22:15 22:28 1:07:12 1:07:09 7 821 Leendert-Jan Meier Beilen 1980 7e 15m 22:40 22:51 21:56 1:07:26 1:07:22 8 885 P. Sluiter Zwolle 1973 8e 15m 24:00 22:40 23:02 1:09:42 1:09:27 9 859 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 9e 15m 23:35 23:29 23:29 1:10:31 1:10:24 10 868 Anton Dekker Zwolle 1961 10e 15m 22:47 24:22 24:49 1:11:57 1:11:54 11 759 Tugrul Sahin Baarn 1976 11e 15m 24:00 24:25 24:12 1:12:36 1:12:32 12 836 Harm Dunnink Staphorst 1967 12e 15m 23:35 24:30 24:38 1:12:42 1:12:37 13 803 Egbert Vink Steenwijk 1970 13e 15m 23:32 29:26 25:31 1:18:28 1:18:26 14 808 Corien de Kroon Zwolle 1970 1e 15v 26:11 26:44 26:49 1:19:44 1:19:36 15 807 Martin Veldwijk Zwolle 1961 14e 15m 26:11 26:44 26:49 1:19:44 1:19:37 16 850 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 2e 15v 27:01 27:25 27:13 1:21:37 1:21:32 17 799 Maikel Dekker Paasloo 1982 15e 15m 27:51 28:34 28:39 1:25:02 1:24:57 18 833 Reina Wijnia-Kwant Hasselt 1956 3e 15v 29:36 31:04 30:59 1:31:39 1:31:33

Run2Day

Run2Day