Wim Petersloop

Geschreven door: WOC Recreanten op Zondag 30 Oktober 2016, 1707 keer bekeken

a UITSLAGENLIJST - 1500M

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 250 Sven Kampen 2008 1e 1.5m 7:18 7:16 12,385 4:52 2 305 Maarte Reuvekamp Zwolle 2008 1e 1.5v 7:51 7:51 11,465 5:14 3 249 Daan van der Sluis Zwolle 2009 2e 1.5m 7:57 7:56 11,345 5:18 4 241 Nathan van der Weerd Zwolle 2008 3e 1.5m 8:00 8:00 11,250 5:20 5 253 Vin ter Burg Zwolle 2010 4e 1.5m 9:43 9:42 9,278 6:28 6 254 Zoe ter Burg Zwolle 2006 2e 1.5v 9:43 9:42 9,278 6:28 7 233 Erik Varenbrink 5e 1.5m 10:01 9:58 9,030 6:40 8 234 Wilco van Oenen 6e 1.5m 11:01 10:58 8,207 7:20 9 236 Henk Wolfrink 7e 1.5m 11:52 11:48 7,627 7:54 10 237 JP Breugen 8e 1.5m 12:37 12:36 7,143 8:24 11 238 Petra Buinewoud 3e 1.5v 13:46 13:43 6,561 9:10 12 232 Patrick Varenbrink 9e 1.5m 14:00 13:54 6,475 9:20 13 239 Natalie van de Wetering 4e 1.5v 14:31 14:30 6,207 9:40 14 235 Dennis Scholten 10e 1.5m 17:56 17:56 5,019 11:57

uitslagenlijst - 3000m

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 248 Kai ter Burg Zwolle 2004 1e 3m 7:54 7:50 15:44 15:43 11,453 2 247 Estelle ter Burg Zwolle 2005 1e 3v 7:59 7:54 15:53 15:52 11,345

uitslagenlijst - 5km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 258 Gertin Roke Arrien 1991 1e 5m 16:22 16:22 18,330 3:16 2 242 Maarten Koggel Dalfsen 1988 2e 5m 17:15 17:15 17,391 3:27 3 257 Andre Brakke Staphorst 1985 3e 5m 17:42 17:42 16,949 3:32 4 300 Jacolien Ruizendaal Emmeloord 1983 1e 5v 19:22 19:21 15,504 3:52 5 304 Eric Kloosterziel Wezep 1961 4e 5m 19:30 19:30 15,385 3:54 6 313 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 5e 5m 20:54 20:53 14,366 4:10 7 307 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 6e 5m 20:54 20:53 14,366 4:10 8 266 Linda Eektimerman Zwolle 1985 2e 5v 22:00 21:57 13,667 4:24 9 278 Herber Molemaker Zwolle 1964 7e 5m 22:23 22:20 13,433 4:28 10 269 Gerhard van Dijkhuizen Zwolle 1970 8e 5m 22:44 22:38 13,255 4:32 11 260 Tessa Zwolle 2004 3e 5v 23:09 23:08 12,968 4:37 12 314 Valerie Vredenburg Zwolle 2003 4e 5v 23:33 23:32 12,748 4:42 13 245 Annemiek Punter Zwolle 1987 5e 5v 23:34 23:31 12,757 4:42 14 273 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 9e 5m 23:57 23:51 12,579 4:47 15 312 Henk Ruigrok Zwolle 1960 10e 5m 24:29 24:25 12,287 4:53 16 259 Ronald Harbrink Zwolle 1978 11e 5m 24:34 24:33 12,220 4:54 17 271 Iris Mark Zwolle 1978 6e 5v 24:34 24:29 12,253 4:54 18 279 Giny Garst Zwolle 1963 7e 5v 25:21 25:15 11,881 5:04 19 251 Bo Lemstra Kampen 2002 8e 5v 25:26 25:23 11,819 5:05 20 252 Rodger Lemstra Kampen 1968 12e 5m 25:28 25:25 11,803 5:05 21 275 Feike van Veen Enschede 1997 13e 5m 26:22 26:12 11,450 5:16 22 263 Gerrit Piek Zwolle 1952 14e 5m 26:22 26:13 11,443 5:16 23 281 Judith van Wijk Zwolle 1965 9e 5v 26:23 26:17 11,414 5:16 24 267 Sylvia Middendorp Zwolle 1980 10e 5v 27:31 27:27 10,929 5:30 25 280 Peter van Koulil Zwolle 1954 15e 5m 29:03 28:56 10,369 5:48 26 277 Anne van Veen Nijmegen 1995 11e 5v 29:52 29:43 10,095 5:58 27 231 Wouter de Koning 16e 5m 30:15 30:10 9,945 6:03 28 228 Ferdi Bleker 17e 5m 30:20 30:10 9,945 6:04 29 311 Marja van Ettingen Zwolle 1952 12e 5v 30:26 30:19 9,896 6:05 30 227 Sander Keizer 18e 5m 32:22 32:15 9,302 6:28 31 229 Jonathan Spijkerman 19e 5m 36:14 36:04 8,318 7:14 32 230 Sjako Bring 20e 5m 36:52 36:46 8,160 7:22 33 226 Sanne Gerits 13e 5v 38:29 38:20 7,826 7:41

uitslagenlijst - 10km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 303 Sander Kloosterziel Wezep 1998 1e 10m 16:41 17:35 34:16 34:15 17,518 2 261 Roel/Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 18:39 19:23 38:01 38:01 15,783 3 306 Michiel Broeksma Zwolle 1982 3e 10m 18:44 20:53 39:36 39:36 15,152 4 310 Gerrit van t Ende Zwolle 1965 4e 10m 19:43 20:00 39:43 39:39 15,132 5 262 Bertus Mensink Zwolle 1959 5e 10m 20:10 20:35 40:44 40:42 14,742 6 256 Rudie Troost Rouveen 1988 6e 10m 20:10 20:39 40:48 40:44 14,730 7 264 Diederik van de Woestijne Raalte 1976 7e 10m 20:23 20:53 41:15 41:14 14,551 8 309 Arnoud Lammers Zwolle 1963 8e 10m 20:11 21:16 41:26 41:25 14,487 9 318 Gert Bartels Zwolle 1969 9e 10m 21:19 21:35 42:53 42:51 14,002 10 265 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 10e 10m 21:53 22:04 43:56 43:54 13,667 11 270 Johan van Helderen Zwolle 1967 11e 10m 21:48 23:13 45:00 44:57 13,348 12 282 Frits Bouwkamp Hasselt 1947 12e 10m 23:14 23:46 47:00 46:56 12,784 13 272 henk Koopman Hasselt 1965 13e 10m 23:56 23:30 47:25 47:18 12,685 14 268 Fred van Dam Zwolle 1953 14e 10m 24:00 24:07 48:07 47:57 12,513 15 244 Ferry van Laar Meppel 1983 15e 10m 23:27 24:47 48:14 48:10 12,457 16 276 Leendert van Veen Enschede 1993 16e 10m 24:48 23:40 48:27 48:19 12,418 17 246 Niels Jansen Zwolle 1967 17e 10m 24:08 25:03 49:11 49:04 12,228 18 255 Richard Everhardus Dedemsvaart 1973 18e 10m 24:39 24:48 49:26 49:18 12,170 19 301 Roelof Pepping Dronten 1947 19e 10m 24:36 24:59 49:34 49:30 12,121 20 302 Frits Lautenbag Hattem 1948 20e 10m 25:24 25:11 50:34 50:24 11,905 21 316 Eveline de Valk Zwolle 1970 1e 10v 25:51 26:36 52:27 52:24 11,450 22 240 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 21e 10m 25:53 27:10 53:02 52:55 11,339 23 315 Ronald Jansen Zwolle 1974 22e 10m 27:32 28:01 55:32 55:21 10,840 24 243 Maurer Wolfgang Siegen 1944 23e 10m 28:24 29:24 57:47 57:42 10,399 25 274 Gerrit van Veen De Hoeve 1964 24e 10m 50:36 27:04 1:17:40 1:17:31 7,740

uitslagenlijst - 15km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 319 Ronald Keizer Zwolle 1969 1e 15m 19:44 20:15 19:55 59:52 59:50 2 308 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 2e 15m 21:15 21:48 22:31 1:05:33 1:05:29 3 317 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 3e 15m 24:56 25:03 24:23 1:14:21 1:14:10