Geert Brettschneiderloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 26 Maart 2017, 714 keer bekeken

                          UITSLAGENLIJST - 1500M

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 16 Daan van der Sluis Zwolle 2009 1e 1.5m 7:57 7:57 11,321 5:18 2 30 Vin ter Burg Zwolle 2010 2e 1.5m 8:38 8:38 10,425 5:45 3 28 Nathan van der Weerd Zwolle 2008 3e 1.5m 8:43 8:43 10,325 5:48 4 19 Esmee van Gelder Zwolle 2007 1e 1.5v 9:51 9:51 9,137 6:34 5 21 Eikenaar Zwolle 1975 4e 1.5m 10:08 10:07 8,896 6:45 6 20 Tim Zwolle 2008 5e 1.5m 10:10 10:10 8,852 6:46 7 18 Marielle van Gelder Zwolle 1980 2e 1.5v 10:22 10:22 8,682 6:54 8 7 Erik Varenbrink 6e 1.5m 10:32 10:30 8,571 7:01 9 12 Wilko van Oenen 7e 1.5m 10:44 10:43 8,398 7:09 10 8 Henk Wolfrink 8e 1.5m 12:11 12:05 7,448 8:07 11 10 Dennis Scholten 9e 1.5m 12:19 12:12 7,377 8:12 12 6 Patric ter Berg 10e 1.5m 12:46 12:42 7,087 8:30 13 11 JP Breugem 11e 1.5m 13:45 13:44 6,553 9:10 14 9 Natalie van de Wetering 3e 1.5v 14:27 14:21 6,272 9:38

uitslagenlijst - 5km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 22 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 1e 5m 17:54 17:53 16,775 3:34 2 27 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 2e 5m 19:56 19:55 15,063 3:59 3 38 Wilco Steenwijk Epe 1980 3e 5m 20:01 20:00 15,000 4:00 4 33 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 1e 5v 21:19 21:18 14,085 4:15 5 37 Fred Koningstein Dalfsen 1964 4e 5m 21:44 21:40 13,846 4:20 6 25 Milan Harbrink Zwolle 2004 5e 5m 23:20 23:20 12,857 4:40 7 24 Roelof Pepping Dronten 1947 6e 5m 23:28 23:27 12,793 4:41 8 26 Ronald Harbrink Zwolle 1978 7e 5m 23:44 23:44 12,640 4:44 9 39 Agnes Steenwijk Epe 1983 2e 5v 24:24 24:20 12,329 4:52 10 989 Judith van der Wijk Zwolle 1965 3e 5v 25:41 25:35 11,726 5:08 11 807 Marcel Kamphuis Hattem 1980 8e 5m 25:56 25:49 11,620 5:11 12 29 Kai ter Burg Zwolle 2004 9e 5m 26:09 26:09 11,472 5:13 13 898 Rainier Koers Zwolle 1980 10e 5m 27:24 27:16 11,002 5:28 14 44 Raymakers Zwolle 1955 11e 5m 29:14 29:08 10,297 5:50 15 42 Peter van Koulil Zwolle 1954 12e 5m 29:27 29:15 10,256 5:53 16 888 Saskia Jannink Zwolle 1975 4e 5v 29:44 29:35 10,141 5:56 17 1 Ferdi Bleker 13e 5m 30:13 30:09 9,950 6:02 18 4 Wouter de Koning 14e 5m 30:28 30:22 9,879 6:05 19 13 Joop Bakker Elspeet 1952 15e 5m 31:25 31:18 9,585 6:17 20 36 Marieke de Reus Drachten 1973 5e 5v 32:26 32:19 9,283 6:29 21 2 Jonathan Spijkerman 16e 5m 32:57 32:46 9,156 6:35 22 5 Sanne Gerrits 6e 5v 38:12 38:03 7,884 7:38 23 3 Sjako Br ring 17e 5m 39:20 39:08 7,666 7:52

uitslagenlijst - 10km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 40 Michiel Broeksma Kampen 1982 1e 10m 18:17 19:42 37:58 37:58 15,803 2 23 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 2e 10m 18:59 19:05 38:04 38:04 15,762 3 865 Arjan Dijkema Zwolle 1979 3e 10m 19:41 19:26 39:06 39:05 15,352 4 919 Michiel Meijerink Zwolle 1988 4e 10m 19:41 19:29 39:09 39:08 15,332 5 996 Vragen wie 996 heeft 5e 10m 19:41 19:37 39:18 39:16 15,280 6 895 Rene Kip Zwolle 1979 6e 10m 19:41 19:40 39:20 39:19 15,261 7 31 Bertus Mensink Zwolle 1959 7e 10m 19:56 20:40 40:36 40:35 14,784 8 35 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 8e 10m 20:05 21:21 41:26 41:23 14,499 9 940 Leonard Pijnenburg Zwolle 1969 9e 10m 20:08 22:02 42:10 42:09 14,235 10 964 Ruben van der Sligte Zwolle 1967 10e 10m 21:26 21:57 43:22 43:21 13,841 11 43 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 11e 10m 21:48 21:48 43:36 43:34 13,772 12 835 Johan van Aalderen Zwolle 1967 12e 10m 22:08 21:39 43:46 43:42 13,730 13 997 Raymond Vredenburg 13e 10m 22:10 21:38 43:48 43:45 13,714 14 959 Remko Schaapman Zwolle 1977 14e 10m 21:58 22:14 44:12 44:09 13,590 15 998 Marielle Schuper 1e 10v 23:29 23:22 46:50 46:46 12,830 16 881 Arnoud Hoen Zwolle 1975 15e 10m 25:29 23:01 48:29 48:27 12,384 17 862 Jos Custers Zwolle 1969 16e 10m 25:29 23:47 49:15 49:13 12,191 18 864 Robert van Dijk Zwolle 1972 17e 10m 25:28 23:59 49:26 49:24 12,146 19 14 Hermie Drenth Zwolle 1967 2e 10v 25:29 24:00 49:29 49:25 12,142 20 976 Chiel Veeke Zwolle 1991 18e 10m 25:28 24:11 49:38 49:36 12,097 21 887 Remco jacobs Zwolle 1963 19e 10m 25:29 24:13 49:41 49:38 12,089 22 854 Arno van Breukelen Zwolle 1979 20e 10m 25:28 24:37 50:05 50:02 11,992 23 52 Peter van Heerde Zwolle 1965 21e 10m 25:09 25:05 50:14 50:09 11,964 24 841 Frank Begemann Zwolle 1966 22e 10m 25:57 25:03 50:59 50:55 11,784 25 993 Peter Zwiers Zwolle 1967 23e 10m 25:56 25:04 50:59 50:55 11,784 26 975 Edward van Veejn Zwolle 1965 24e 10m 25:56 25:07 51:03 50:56 11,780 27 962 Martijn Siffels Zwolle 1974 25e 10m 25:57 25:45 51:41 51:36 11,628 28 34 Johan Gelderblom Schoonhoven 1954 26e 10m 25:52 25:53 51:45 51:42 11,605 29 925 Arnold Muller Zwolle 1964 27e 10m 25:56 26:28 52:23 52:18 11,472 30 49 Hans Bloks Zwolle 1957 28e 10m 25:36 27:17 52:52 52:48 11,364 31 878 Brigitte Hegeman Zwolle 1969 3e 10v 27:31 26:27 53:58 53:48 11,152 32 983 Ronald van Vuure Dalfsen 1964 29e 10m 27:32 26:27 53:58 53:50 11,146 33 928 Marietje Nijhof Zwolle 1963 4e 10v 27:27 26:34 54:00 53:52 11,139 34 860 Esther Burgman Zwolle 1981 5e 10v 26:47 27:41 54:27 54:22 11,036 35 874 Bram van Gurp Zwolle 1977 30e 10m 27:21 27:32 54:52 54:46 10,956 36 850 Paul Bosma Zwolle 1961 31e 10m 27:37 27:50 55:27 55:15 10,860 37 836 Cindy Aalders Zwolle 1994 6e 10v 27:37 27:50 55:27 55:16 10,856 38 935 Marit-An Overweg Zwolle 1971 7e 10v 28:24 27:26 55:49 55:39 10,782 39 47 Renate ten Berge Lelystad 1997 8e 10v 29:15 27:48 57:02 56:49 10,560 40 46 Harm de Jong Lelystad 1988 32e 10m 29:14 27:49 57:02 56:50 10,557 41 979 Max van Vilsteren Zwolle 1995 33e 10m 29:13 27:53 57:06 56:56 10,539 42 909 Willianne Lantinga Zwolle 1976 9e 10v 28:36 28:33 57:09 57:03 10,517 43 986 Nienke Weijdeman Dalfsen 1990 10e 10v 28:37 28:33 57:09 57:03 10,517 44 951 Marinda van Renselaar Oene 1991 11e 10v 28:37 28:37 57:14 57:07 10,505 45 981 Astrid van Voorst Zwolle 1974 12e 10v 28:36 28:39 57:15 57:09 10,499 46 978 Marcel van Vilsteren Zwolle 1966 34e 10m 29:19 27:57 57:16 57:07 10,505 47 851 Suzanne Bosscha Zwolle 1974 13e 10v 29:13 28:09 57:21 57:12 10,490 48 859 Claudia Bruijs Zwolle 1968 14e 10v 29:12 28:11 57:23 57:14 10,483 49 950 Susanne Rekveldt Zwolle 1973 15e 10v 29:12 28:12 57:24 57:15 10,480 50 870 Anette Gerrits Zwolle 1968 16e 10v 29:12 28:23 57:35 57:25 10,450 51 923 Jan Mulder Zwolle 1950 35e 10m 29:54 28:22 58:16 58:04 10,333 52 48 Igo de Jong Zwolle 1990 36e 10m 29:21 28:59 58:20 58:07 10,324 53 932 Ina Oosterhuis Zwolle 1958 17e 10v 29:20 29:30 58:50 58:41 10,224 54 990 Wencke Willemsen Zwolle 1972 18e 10v 29:19 29:31 58:50 58:42 10,221 55 41 Vera van der Meer Zwolle 1966 19e 10v 29:23 30:17 59:40 59:32 10,078 56 853 Manon Braspenning Zwolle 1972 20e 10v 30:24 29:35 59:58 59:49 10,031 57 931 Evelyn Olthof Zwolle 1983 21e 10v 30:33 29:26 59:58 59:48 10,033 58 882 Jacqueline van Hoesel Zwolle 1959 22e 10v 30:24 29:35 59:59 59:46 10,039 59 873 Esther Gums Zwolle 1972 23e 10v 30:24 29:35 59:59 59:49 10,031 60 848 Elise Bosch Zwolle 1967 24e 10v 29:54 30:05 59:59 59:48 10,033 61 991 Andrea Wilms Zwolle 1968 25e 10v 30:33 29:27 59:59 59:49 10,031 62 891 Joost de Jong Zwolle 1981 37e 10m 29:20 30:42 1:00:02 59:50 10,028 63 977 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 38e 10m 30:25 29:38 1:00:03 59:52 10,022 64 999 Erik Swienink 39e 10m 30:18 30:14 1:00:31 1:00:23 9,937 65 910 Edwin Leatemia Zwolle 1963 40e 10m 29:44 30:49 1:00:33 1:00:24 9,934 66 15 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 41e 10m 31:19 31:31 1:02:49 1:02:43 9,567 67 961 Monique Schuttenbeld Zwolle 1963 26e 10v 31:28 32:31 1:03:58 1:03:48 9,404 68 45 Diana vd Steeg Zwolle 1974 27e 10v 32:04 32:59 1:05:02 1:04:53 9,247

uitslagenlijst - 15km

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 51 Jarno Takens Zwolle 1982 1e 15m 19:42 19:45 19:49 59:15 59:12 2 50 Fred van Dam Zwolle 1953 2e 15m 24:09 23:58 23:57 1:12:03 1:11:59 3 17 Frits Lautenbag Hattem 1948 3e 15m 25:35 25:55 26:13 1:17:42 1:17:38 4 32 Gerrit Piek Zwolle 1952 4e 15m 26:52 26:44 26:34 1:20:09 1:20:02