Ekiden 2017

Geschreven door: WOC Ekiden op Zondag 02 April 2017, 1977 keer bekeken

Uitslagen per deelnemer, onder aan de team uitslagen
 

35px;" width="733">
 StartNr  Naam Categorie EindTijd  Pos   Rank  5km 10km 5km 10km 5km 7.2km
       69 MiLa avpec1910 1 A. WMan  2:36:27          1         1 18:30 0:37:48 18:09 0:34:29 19:35 27:56
       62 de Grunners A. WMan  2:40:01          3         2 18:32 0:39:23 17:56 0:37:50 19:03 27:17
       85 AvPEC1910-mannen2 A. WMan  2:49:59          6         3 20:07 0:39:37 20:24 0:42:32 19:25 27:54
       80 AV Salland 1 A. WMan  2:51:02          7         4 21:37 0:41:34 20:34 0:37:39 21:44 27:54
       95 PEC mannen team 3 A. WMan  2:52:23          8         5 20:58 0:41:41 19:03 0:41:35 18:47 30:18
     114 Loopgroep AG 85 Heren A. WMan  2:56:49       11         6 21:47 0:39:02 20:39 0:40:15 21:27 33:39
       11 Vitalis Bestuur 2014 A. WMan  3:02:20       16         7 18:55 0:38:24 19:06 0:47:33 26:30 31:50
     107 Pallas Green Team 2 A. WMan  3:07:08       22         8 24:29 0:44:29 22:23 0:42:45 23:25 29:37
     116 Loopgroep AG 85 Gemengd A. WMan  3:43:23       91         9 20:36 0:59:19 29:52 0:46:07 25:26 42:04
                       
 StartNr  Naam Categorie EindTijd  Pos   Rank  5km 10km 5km 10km 5km 7.2km
       79 AV Pec 1910 Dames B. WVrw  3:09:46       24         1 19:28 0:47:54 22:19 0:41:32 23:12 35:21
       81 Niet snel maar kom er wel B. WVrw  3:20:31       38         2 25:05 0:44:40 27:11 0:46:48 24:28 32:19
     106 Pallas Green Team 1 B. WVrw  3:26:37       49         3 26:10 0:50:06 26:21 0:48:35 22:24 33:01
     115 Loopgroep AG 85 Vrouwen B. WVrw  3:58:09     121         4 26:47 0:55:11 26:36 0:56:11 30:02 43:23
                       
 StartNr  Naam Categorie EindTijd  Pos   Rank  5km 10km 5km 10km 5km 7.2km
     119 vd Capellen 1 C. Buss  2:39:45          2         1 18:16 0:40:37 19:05 0:36:05 20:21 25:21
     137 PABO 2 C. Buss  2:56:07       10         2 21:53 0:37:44 21:02 0:40:58 23:51 30:39
          5 Domein GW 2 C. Buss  2:57:46       12         3 19:57 0:42:50 22:52 0:39:09 21:38 31:20
     130 Landstede Studenten C. Buss  2:59:01       13         4 20:01 0:41:19 19:52 0:43:32 23:08 31:08
     120 vd Capellen 2 C. Buss  3:03:26       17         5 19:42 0:39:08 20:34 0:44:07 22:30 37:25
       72 LandalGreenparks C. Buss  3:04:25       19         6 19:53 0:41:22 24:07 0:45:31 21:52 31:39
       53 Villa Suikerberg C. Buss  3:12:22       27         7 22:16 0:45:00 23:04 0:44:45 23:56 33:21
       20 Thorbecke SG C. Buss  3:14:17       28         8 24:30 0:44:56 23:20 0:45:08 28:04 28:19
     110 Team REx C. Buss  3:15:58       31         9 30:24 0:45:35 23:36 0:44:49 21:28 30:07
     131 Landstede Docenten C. Buss  3:17:48       33       10 24:24 0:43:33 25:20 0:34:20 30:44 39:28
     135 Wehkamp 4 C. Buss  3:18:56       35       11 22:26 0:50:25 24:00 0:43:48 23:57 34:20
       70 De Versnellers C. Buss  3:25:20       42       12 24:16 0:50:56 28:43 0:44:35 25:34 31:17
       15 Team bouwkunde C. Buss  3:25:22       43       13 25:00 0:45:16 25:39 0:48:41 23:22 37:23
       32 Kadaster C. Buss  3:25:38       44       14 26:28 0:44:14 26:20 0:49:36 22:28 36:31
       25 Wehkamp C. Buss  3:26:03       46       15 28:46 0:48:47 23:24 0:47:16 22:52 34:59
     129 vd Capellen 10 C. Buss  3:28:14       53       16 26:02 0:44:38 25:44 0:44:35 31:34 35:41
     134 Wehkamp 3 C. Buss  3:28:34       54       17 29:08 0:47:18 23:09 0:50:39 23:03 35:17
       12 Kroesewevers Accountants C. Buss  3:29:07       56       18 24:13 0:47:44 28:47 0:44:10 28:41 35:32
     121 vd Capellen 3 C. Buss  3:31:09       60       19 26:56 0:49:48 27:57 0:46:15 28:12 32:03
       78 Medisch centrum Assendorp C. Buss  3:31:52       61       20 24:47 0:44:21 25:13 0:42:37 36:42 38:12
       74 De Benthemers C. Buss  3:34:15       68       21 32:16 0:44:55 24:55 0:46:25 28:37 37:07
     122 vd Capellen 4 C. Buss  3:36:07       71       22 26:56 0:55:38 23:45 0:51:14 23:17 35:17
       54 Team Trias 1 C. Buss  3:36:11       72       23 26:16 0:47:36 21:40 0:55:52 26:51 37:56
       46 GHC de Trommel team 1 C. Buss  3:36:24       73       24 26:24 0:44:13 26:52 0:59:12 24:52 34:50
     102 NS Railrunners Team 2 C. Buss  3:36:37       74       25 28:30 0:42:26 25:17 0:54:27 22:31 43:27
     132 Wehkamp 1 C. Buss  3:39:21       77       26 30:22 0:42:55 26:43 0:43:46 30:04 45:30
       63 XLPRO SPORTCLUB team 1 C. Buss  3:40:17       78       27 22:43 0:46:44 30:01 0:48:54 31:44 40:11
     127 vd Capellen 8 C. Buss  3:40:35       79       28 28:43 0:48:32 27:38 0:50:31 28:51 36:20
       21 Thorbecke SG C. Buss  3:40:51       80       29 21:39 0:55:58 33:25 0:44:34 21:21 43:53
     133 Wehkamp 2 C. Buss  3:40:59       81       30 23:23 0:45:27 25:12 1:01:24 28:04 37:30
       58 Team 5 Trias Stad Zwolle C. Buss  3:41:05       82       31 31:05 0:51:57 22:35 0:46:42 26:23 42:24
       94 Stichting Empower C. Buss  3:42:07       84       32 28:46 0:53:50 31:30 0:48:13 20:38 39:11
       76 Windesheimertjes C. Buss  3:42:23       85       33 22:32 0:48:02 30:09 0:53:47 30:37 37:18
     103 Gemeente Zwolle C. Buss  3:42:50       87       34 30:12 0:53:35 23:15 0:52:11 20:59 42:37
          3 Social Work 2 C. Buss  3:43:13       90       35 28:47 0:53:45 28:08 0:50:32 26:48 35:13
       71 De Brachy Squad C. Buss  3:44:06       93       36 26:42 0:59:57 23:18 0:45:58 24:45 43:26
       23 ZeS op Maat 1 C. Buss  3:45:40       97       37 30:08 0:48:22 24:06 0:49:38 30:31 42:55
     124 vd Capellen 5 C. Buss  3:45:41       98       38 26:49 0:50:15 27:36 0:48:51 29:16 42:53
          4 Domein GW 1 C. Buss  3:46:06       99       39 24:45 0:47:35 29:24 0:57:48 24:19 42:14
     104 Zorgspectrum Het Zand C. Buss  3:48:06     103       40 27:35 0:41:54 30:31 0:52:36 34:36 40:55
     100 Team 7 Trias Loslopers C. Buss  3:49:01     104       41 28:12 1:07:20 25:31 0:43:34 29:30 34:54
       56 Team 3 Trias  Basic -Kanz C. Buss  3:49:20     106       42 28:30 1:06:53 29:29 0:46:07 26:59 31:22
     138 VD.nl C. Buss  3:49:50     107       43 34:01 0:51:07 26:45 0:48:05 35:16 34:37
          1 Radio Active Runners C. Buss  3:50:16     109       44 20:05 0:57:09 27:09 0:57:00 25:57 42:57
       60 Windesheim ICTopleidingen C. Buss  3:50:19     110       45 29:59 1:03:12 25:13 0:51:52 27:11 32:52
     123 vd Capellen 4 C. Buss  3:50:22     112       46 26:30 0:54:29 26:24 0:59:36 20:26 42:57
       24 ZeS op Maat 2 C. Buss  3:50:29     113       47 26:26 0:51:40 27:35 0:42:51 34:11 47:44
     136 PABO 1 C. Buss  3:50:44     115       48 26:53 0:52:59 29:54 0:53:10 27:09 40:39
     127 vd Capellen 8 C. Buss  3:51:27     117       49 28:30 0:47:19 32:34 0:49:33 29:31 43:59
     128 vd Capellen 9 C. Buss  3:53:37     118       50 27:22 0:55:36 30:57 0:45:25 28:11 46:06
       99 NS Railrunners Team ! C. Buss  3:56:18     119       51 24:48 0:53:22 24:57 0:50:30 32:17 50:24
       75 BMR-retjes C. Buss  3:59:05     123       52 29:28 0:52:47 27:27 0:55:27 29:53 44:03
          2 Social Work 1 C. Buss  3:59:06     124       53 27:32 1:01:07 28:47 0:51:33 30:12 39:55
       55 Team Gouwe Power C. Buss  4:02:31     127       54 23:35 0:57:10 32:39 0:52:05 25:23 51:39
       87 RIBW Volterbeek jeugd C. Buss  4:02:37     128       55 29:04 0:53:33 26:43 0:53:57 32:19 47:01
     125 vd Capellen 6 C. Buss  4:03:28     129       56 23:40 0:52:03 26:12 0:51:08 34:14 56:11
       59 Team 6 Trias BGP C. Buss  4:12:05     130       57 37:43 0:48:27 28:45 0:50:43 36:48 49:39
       64 XLPRO SPORTCLUB team 2 C. Buss  4:16:38     132       58 29:23 0:47:09 25:22 0:55:03 40:37 59:04
       57 Team 4 Trias Regge-Omgang C. Buss  4:21:55     133       59 31:30 0:57:43 32:03 0:55:16 36:46 48:38
     101 Team 8 Trias-Future Force C. Buss  4:34:52     134       60 28:48 1:18:58 41:39 1:06:12 26:35 32:39
       47 GHC de Trommel team 2 C. Buss        136       61 26:38 0:46:28 30:38 0:46:35 26:04 0:00
                       
 StartNr  Naam Categorie EindTijd  Pos   Rank  5km 10km 5km 10km 5km 7.2km
       17 El Nosso D. Recr  2:45:15          4         1 18:19 0:39:54 18:57 0:42:42 18:09 27:14
       51 AliPapas D. Recr  2:46:05          5         2 19:19 0:38:14 23:45 0:37:19 18:45 28:42
       13 Team 1 D. Recr  2:53:27          9         3 21:31 0:39:36 21:29 0:38:56 21:12 30:43
       83 AutoService Brakke D. Recr  3:01:29       14         4 21:30 0:45:17 21:16 0:37:20 24:43 31:23
     113 loopgroep Coevorden D. Recr  3:01:46       15         5 24:49 0:38:05 24:11 0:44:13 18:56 31:32
       27 De Tjoppers D. Recr  3:03:28       18         6 23:21 0:42:45 23:10 0:40:34 21:20 32:18
     118 Runningstones 2 D. Recr  3:04:33       20         7 23:41 0:49:41 22:24 0:42:12 17:39 28:55
       49 Dino running team #1 D. Recr  3:06:43       21         8 24:43 0:45:30 19:30 0:41:36 23:51 31:33
     105 Alles is te ver D. Recr  3:07:20       23         9 21:42 0:43:52 23:25 0:40:06 23:07 35:07
       86 Loopgroep zondag D. Recr  3:10:06       25       10 23:08 0:46:07 23:32 0:39:16 24:36 33:27
       43 zaterdagochtendjunioren4 D. Recr  3:11:26       26       11 21:06 0:50:16 28:12 0:39:26 20:00 32:27
       36 Therapiegroep Isala D. Recr  3:14:37       29       12 27:22 0:47:29 29:04 0:44:55 18:11 27:36
       90 schaatsverenigingzwolle2 D. Recr  3:15:46       30       13 27:34 0:43:44 21:24 0:49:50 21:44 31:30
       88 LGR88 D. Recr  3:16:20       32       14 23:11 0:46:33 23:34 0:42:57 22:35 37:30
       41 Zaterdagochtendjunioren2 D. Recr  3:18:37       34       15 25:07 0:45:45 22:26 0:49:44 22:10 33:24
       39 Thorbecke 3 D. Recr  3:19:07       36       16 25:11 0:48:27 23:15 0:46:28 22:41 33:03
       82 Carpe die Sophie D. Recr  3:19:23       37       17 22:18 0:47:42 27:39 0:40:08 22:40 38:57
       42 Zaterdagochtendjunioren3 D. Recr  3:24:35       39       18 21:03 0:46:34 19:32 0:46:41 21:49 48:57
     112 BEWEEGSAAM 3 D. Recr  3:24:48       40       19 24:38 0:47:35 21:07 0:47:39 32:17 31:32
       93 IC-runners D. Recr  3:25:06       41       20 25:23 0:40:00 25:32 0:53:08 24:42 36:23
       29 Cake Runners D. Recr  3:25:47       45       21 24:54 0:45:31 23:45 0:47:59 27:18 36:21
       16 Team Splend van Mic D. Recr  3:26:25       47       22 23:44 0:40:35 27:23 0:47:14 24:36 42:54
       77 Roxit D. Recr  3:26:30       48       23 26:44 0:44:30 27:31 0:45:05 24:43 37:58
       40 Zaterdagochtendjunioren 1 D. Recr  3:27:04       50       24 21:04 0:49:49 24:29 0:53:35 21:10 36:58
       35 De Sportspieren van 1989 D. Recr  3:27:35       51       25 28:27 0:45:00 26:33 0:48:27 23:12 35:55
       18 Van Riele en Zo D. Recr  3:27:35       52       26 24:09 0:50:47 21:39 0:51:13 27:34 32:12
       26 Isala Pathologie D. Recr  3:28:41       55       27 27:20 0:45:35 28:27 0:40:31 31:01 35:48
       50 Dino running team #2 D. Recr  3:29:09       57       28 28:01 0:46:31 24:56 0:46:44 28:25 34:32
       52 Isalalala D. Recr  3:30:33       58       29 26:58 0:48:42 25:14 0:47:24 25:57 36:18
       34 Are we there yet? D. Recr  3:31:08       59       30 26:13 0:46:27 23:18 0:47:16 24:17 43:37
       37 Roadrunners Berkum D. Recr  3:32:07       62       31 23:50 0:49:45 21:01 0:48:10 29:54 39:25
     108 Mugjes uut Meppel D. Recr  3:32:29       63       32 20:24 0:55:44 21:48 0:51:04 24:18 39:12
     111 BEWEEGSAAM 2 D. Recr  3:32:41       64       33 24:44 0:50:55 26:24 0:44:35 30:30 35:34
       44 Rooibos D. Recr  3:33:06       65       34 23:44 0:55:15 28:50 0:43:53 23:09 38:17
       68 Festival 2 D. Recr  3:33:36       66       35 32:16 0:44:15 28:07 0:49:42 22:14 37:03
       28 Ambelt D. Recr  3:34:12       67       36 24:56 0:51:04 24:16 0:42:38 27:39 43:38
       22 Lets Go! D. Recr  3:34:39       69       37 22:29 0:49:54 31:30 0:45:31 28:13 37:01
       19 Winter D. Recr  3:35:36       70       38 24:03 0:48:23 27:37 0:49:55 27:35 38:04
       89 schaatsverenigingzwolle1 D. Recr  3:38:54       75       39 25:25 0:57:49 23:44 0:48:32 25:55 37:29
       30 Sjani D. Recr  3:39:12       76       40 21:13 0:50:25 27:37 0:50:03 32:08 37:46
       66 Ministry of silly walks D. Recr  3:41:48       83       41 24:06 0:48:34 34:32 0:49:57 24:25 40:13
       92 De Golfbreker 1 D. Recr  3:42:43       86       42 27:27 0:56:21 32:13 0:39:46 26:06 40:51
       96 de vluggertjes D. Recr  3:43:02       88       43 21:05 0:56:59 34:04 0:49:16 23:25 38:14
       67 Festival 1 D. Recr  3:43:07       89       44 23:50 0:47:43 33:36 0:53:45 28:32 35:40
       91 G.S.Z.V. De Golfbreker 2 D. Recr  3:43:41       92       45 27:27 0:51:25 30:58 0:47:21 29:09 37:21
       65 Haclopers D. Recr  3:44:29       94       46 29:58 0:56:56 26:25 0:52:52 19:17 39:01
       38 Thorbecke SG 4 D. Recr  3:44:48       95       47 27:40 0:55:02 25:51 0:44:56 29:35 41:45
     109 BEWEEGSAAM 1 D. Recr  3:44:57       96       48 25:48 0:47:03 27:53 0:52:16 32:23 39:35
          6 Run4Fun D. Recr  3:46:36     100       49 28:42 0:52:56 28:24 0:53:08 22:53 40:33
       31 KaMaJoMaKiEs D. Recr  3:47:55     101       50 29:47 0:49:36 24:26 0:53:23 26:22 44:22
       84 vrijdagochtendrunners D. Recr  3:48:01     102       51 25:21 0:46:39 25:54 0:58:25 31:17 40:25
       14 Dazzo D. Recr  3:49:05     105       52 28:07 0:51:17 24:48 0:53:09 30:14 41:32
          8 CSV4-2 D. Recr  3:50:15     108       53 32:54 0:57:19 32:16 0:41:15 24:40 41:51
       33 BH en de kids D. Recr  3:50:21     111       54 26:25 0:55:10 28:13 0:46:00 27:10 47:24
       98 JEP Running School 2 D. Recr  3:50:32     114       55 28:10 0:57:57 25:28 0:59:09 31:36 28:12
       48 De leuke familie D. Recr  3:51:22     116       56 30:00 0:50:33 32:02 0:49:08 26:27 43:13
       61 skivereniging zwolle D. Recr  3:57:36     120       57 28:09 0:50:09 24:00 0:55:26 29:57 49:55
       97 JEP Running School 1 D. Recr  3:59:02     122       58 30:12 0:54:01 30:09 0:57:52 26:42 40:07
          7 CSV4-1 D. Recr  3:59:36     125       59 27:46 0:54:59 33:23 0:51:18 30:38 41:32
          9 CSV4-3 D. Recr  4:01:00     126       60 27:19 0:54:28 32:25 1:09:09 25:11 32:28
     117 Runningstones 1 D. Recr  4:15:29     131       61 30:11 0:54:51 31:59 1:00:10 32:43 45:35
       73 Buurrun D. Recr        137       62 26:06 0:53:57 28:42 0:46:57 25:45 0:00

                        UITSLAGENLIJST - 5KM EKIDEN
                                                  Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------

1 5118 Danny Bruinenberg Runningstones 2 1e 5km 17:40 16,981 3:32 2 3062 Frank Buigel de Grunners 2e 5km 17:57 16,713 3:35 3 3069 Lars van Surksum MiLa avpec1910 1 3e 5km 18:10 16,514 3:38 4 5017 Dennis Weerdenburg El Nosso 4e 5km 18:10 16,514 3:38 5 5036 Wim van der Vinne Therapiegroep Isala 5e 5km 18:12 16,484 3:38 6 1119 Olivier van Noort vd Capellen 1 6e 5km 18:17 16,408 3:39 7 1017 Damian Hermans El Nosso 7e 5km 18:20 16,364 3:40 8 1069 Bas de Jong MiLa avpec1910 1 8e 5km 18:31 16,202 3:42 9 1062 Wouter Dijkstra de Grunners 9e 5km 18:33 16,173 3:42 10 5051 Frankwin Mussche AliPapas 10e 5km 18:46 15,986 3:45 11 5095 Wilco Hermens PEC mannen team 3 11e 5km 18:48 15,957 3:45 12 1011 Laurens Verkade Vitalis Bestuur 2014 12e 5km 18:56 15,845 3:47 13 5113 Bert van der Weide loopgroep Coevorden 13e 5km 18:57 15,831 3:47 14 3017 Marc Weerdenburg El Nosso 14e 5km 18:58 15,817 3:47 15 3095 Robin Veldhuis PEC mannen team 3 15e 5km 19:04 15,734 3:48 16 5062 Jarno Dekker de Grunners 16e 5km 19:04 15,734 3:48 17 3119 Danique Bosgoed vd Capellen 1 17e 5km 19:06 15,707 3:49 18 3011 Larissa Mars Vitalis Bestuur 2014 18e 5km 19:07 15,693 3:49 19 5065 Marco Lok Haclopers 19e 5km 19:18 15,544 3:51 20 1051 Arno Boekema AliPapas 20e 5km 19:20 15,517 3:52 21 5085 Jeroen Driehuis AvPEC1910-mannen2 21e 5km 19:26 15,437 3:53 22 1079 Malou Eisen AV Pec 1910 Dames 22e 5km 19:29 15,398 3:53 23 3049 Leon Hollestelle Dino running team #1 23e 5km 19:31 15,371 3:54 24 3042 Thomas Reining Zaterdagochtendjunio 24e 5km 19:33 15,345 3:54 25 5069 Daan Veenhuizen MiLa avpec1910 1 25e 5km 19:36 15,306 3:55 26 1120 Kevin de Lange vd Capellen 2 26e 5km 19:43 15,216 3:56 27 3130 Danny Landstede Studenten 27e 5km 19:53 15,088 3:58 28 1072 Eric Kloosterziel LandalGreenparks 28e 5km 19:54 15,075 3:58 29 1005 Eelco Bos Domein GW 2 29e 5km 19:58 15,025 3:59 30 5043 Julia Eissen zaterdagochtendjunio 30e 5km 20:01 14,988 4:00 31 1130 Ivo Landstede Studenten 31e 5km 20:02 14,975 4:00 32 1001 Joris van Dijk Radio Active Runners 32e 5km 20:06 14,925 4:01 33 1085 David Prins AvPEC1910-mannen2 33e 5km 20:08 14,901 4:01 34 5119 Jelmer Meijerink vd Capellen 1 34e 5km 20:22 14,730 4:04 35 1108 Dieter Kroek Mugjes uut Meppel 35e 5km 20:25 14,694 4:05 36 3085 Michiel Schouten AvPEC1910-mannen2 36e 5km 20:25 14,694 4:05 37 5123 Tim van Noord vd Capellen 4 37e 5km 20:27 14,670 4:05 38 3080 Ruben Benter AV Salland 1 38e 5km 20:35 14,575 4:07 39 3120 Nikai Mennink vd Capellen 2 39e 5km 20:35 14,575 4:07 40 1116 Albert Mussche Loopgroep AG 85 Geme 40e 5km 20:37 14,551 4:07 41 5094 Niek Koppenaal Stichting Empower 41e 5km 20:39 14,528 4:07 42 3114 Klaas Compagner Loopgroep AG 85 Here 42e 5km 20:40 14,516 4:08 43 1095 Arnoud Lammers PEC mannen team 3 43e 5km 20:59 14,297 4:11 44 5103 Dennis Veltman Gemeente Zwolle 44e 5km 21:00 14,286 4:12 45 3037 Matthijs Krul Roadrunners Berkum 45e 5km 21:02 14,263 4:12 46 3137 Frank Salet PABO 2 46e 5km 21:03 14,252 4:12 47 1042 Sverre van Beek Zaterdagochtendjunio 47e 5km 21:04 14,241 4:12 48 1040 Femke Andriessen Zaterdagochtendjunio 48e 5km 21:05 14,229 4:13 49 1096 Renalda de vluggertjes 49e 5km 21:06 14,218 4:13 50 1043 Minke Nijhuis zaterdagochtendjunio 50e 5km 21:07 14,207 4:13 51 3112 Loper 3 BEWEEGSAAM 3 51e 5km 21:08 14,196 4:13 52 5040 Tessa Harbrink Zaterdagochtendjunio 52e 5km 21:11 14,162 4:14 53 5013 Patrick Nijmeijer Team 1 53e 5km 21:13 14,140 4:14 54 1030 Leontine Rijsdijk Sjani 54e 5km 21:14 14,129 4:14 55 3083 Arjan Dunnink AutoService Brakke 55e 5km 21:17 14,096 4:15 56 5027 Dick van den Pol De Tjoppers 56e 5km 21:21 14,052 4:16 57 5021 Patrick Thorbecke SG 57e 5km 21:22 14,041 4:16 58 3090 Quinten Meerveld schaatsverenigingzwo 58e 5km 21:25 14,008 4:17 59 5114 Ronnie Krul Loopgroep AG 85 Here 59e 5km 21:28 13,975 4:17 60 5110 Gerjan Huisman Team REx 60e 5km 21:29 13,964 4:17 61 3013 Martijn van der Linde Team 1 61e 5km 21:30 13,953 4:18 62 1083 Nicklas Brakke AutoService Brakke 62e 5km 21:31 13,943 4:18 63 1013 Marcel Diender Team 1 63e 5km 21:32 13,932 4:18 64 1080 Joost Koolhof AV Salland 1 64e 5km 21:38 13,867 4:19 65 5005 Thomas Valk Domein GW 2 65e 5km 21:39 13,857 4:19 66 1021 Nicole Thorbecke SG 66e 5km 21:40 13,846 4:20 67 3018 Antony Van Riele en Zo 67e 5km 21:40 13,846 4:20 68 3054 Jelle Roering Team Trias 1 68e 5km 21:41 13,836 4:20 69 1105 Adriaan Volker Alles is te ver 69e 5km 21:43 13,814 4:20 70 5080 Paul Tielbeek AV Salland 1 70e 5km 21:45 13,793 4:21 71 5090 Igor Vunderink schaatsverenigingzwo 71e 5km 21:45 13,793 4:21 72 1114 Fred Koningstein Loopgroep AG 85 Here 72e 5km 21:48 13,761 4:21 73 3108 Roy Kuik Mugjes uut Meppel 73e 5km 21:49 13,751 4:21 74 5042 Jesper Steegenga Zaterdagochtendjunio 74e 5km 21:50 13,740 4:22 75 5072 Cora Kloosterziel LandalGreenparks 75e 5km 21:53 13,709 4:22 76 1137 Leo Kleinjan PABO 2 76e 5km 21:54 13,699 4:22 77 5041 Giel Meijer Zaterdagochtendjunio 77e 5km 22:11 13,524 4:26 78 5068 Femke Koot Festival 2 78e 5km 22:15 13,483 4:27 79 1053 Michel Mulder Villa Suikerberg 79e 5km 22:17 13,463 4:27 80 1082 Simon Veldkamp Carpe die Sophie 80e 5km 22:19 13,443 4:27 81 3079 Suzan Ruitenberg AV Pec 1910 Dames 81e 5km 22:20 13,433 4:28 82 3107 Marcel Zwietering Pallas Green Team 2 82e 5km 22:24 13,393 4:28 83 3118 Yordi Steen Runningstones 2 83e 5km 22:25 13,383 4:29 84 5106 Evelien Kooy Pallas Green Team 1 84e 5km 22:25 13,383 4:29 85 1135 Hendri Nagelhout Wehkamp 4 85e 5km 22:27 13,363 4:29 86 3041 Zeno de boer Zaterdagochtendjunio 86e 5km 22:27 13,363 4:29 87 5032 Tom van Tellingen Kadaster 87e 5km 22:29 13,343 4:29 88 1022 Marina Bosman Lets Go! 88e 5km 22:30 13,333 4:30 89 5120 Ferran Quint vd Capellen 2 89e 5km 22:31 13,323 4:30 90 5102 Kevin de Graaf NS Railrunners Team 90e 5km 22:32 13,314 4:30 91 1076 Floortje Wind Windesheimertjes 91e 5km 22:33 13,304 4:30 92 3058 Judith Beens Team 5 Trias Stad Zw 92e 5km 22:36 13,274 4:31 93 5088 Margje Timmerman LGR88 93e 5km 22:36 13,274 4:31 94 5082 Marin Tromp Carpe die Sophie 94e 5km 22:41 13,226 4:32 95 5039 Coen Thorbecke 3 95e 5km 22:42 13,216 4:32 96 1063 Robin de Haan XLPRO SPORTCLUB team 96e 5km 22:44 13,196 4:32 97 3005 Vilma Grigaite Domein GW 2 97e 5km 22:53 13,110 4:34 98 5025 Harrie Katoele Wehkamp 98e 5km 22:53 13,110 4:34 99 5006 Martine Schaapman Run4Fun 99e 5km 22:54 13,100 4:34 100 5134 Willard Mijnheer Wehkamp 3 100e 5km 23:04 13,006 4:36 101 3053 Max Kuiper Villa Suikerberg 101e 5km 23:05 12,996 4:37 102 5105 Roy Hartgers Alles is te ver 102e 5km 23:08 12,968 4:37 103 1086 Hans Snelderwaard Loopgroep zondag 103e 5km 23:09 12,959 4:37 104 5130 Roy Landstede Studenten 104e 5km 23:09 12,959 4:37 105 3134 Celeste Polstra Wehkamp 3 105e 5km 23:10 12,950 4:38 106 5044 Maurits Verstraten Rooibos 106e 5km 23:10 12,950 4:38 107 3027 Rob Streek De Tjoppers 107e 5km 23:11 12,940 4:38 108 1088 Marleen Luning LGR88 108e 5km 23:12 12,931 4:38 109 5035 Oldeboom De Sportspieren van 109e 5km 23:13 12,922 4:38 110 5079 Tessa Kamps AV Pec 1910 Dames 110e 5km 23:13 12,922 4:38 111 3039 de Groot Thorbecke 3 111e 5km 23:16 12,894 4:39 112 3103 Mirjam Engels Gemeente Zwolle 112e 5km 23:16 12,894 4:39 113 5122 Tim van Noord vd Capellen 4 113e 5km 23:18 12,876 4:39 114 3034 Jan Tuit Are we there yet? 114e 5km 23:19 12,866 4:39 115 3071 Marlou Beimers De Brachy Squad 115e 5km 23:19 12,866 4:39 116 3020 Frank Thorbecke SG 116e 5km 23:21 12,848 4:40 117 1027 Age Faber De Tjoppers 117e 5km 23:22 12,839 4:40 118 5015 Jochem Hilhorst Team bouwkunde 118e 5km 23:23 12,830 4:40 119 1133 Quirijn Verlaan Wehkamp 2 119e 5km 23:24 12,821 4:40 120 3025 Paulo Chinoque Wehkamp 120e 5km 23:25 12,811 4:41 121 3105 Victor Oude Luttikhuis Alles is te ver 121e 5km 23:26 12,802 4:41 122 5096 Irma de vluggertjes 122e 5km 23:26 12,802 4:41 123 5107 Martijn Menken Pallas Green Team 2 123e 5km 23:26 12,802 4:41 124 3086 John Baars Loopgroep zondag 124e 5km 23:33 12,739 4:42 125 3088 Renate Bosman LGR88 125e 5km 23:35 12,721 4:43 126 1055 Frank Hegeman Team Gouwe Power 126e 5km 23:36 12,712 4:43 127 3110 Gerard Datema Team REx 127e 5km 23:37 12,703 4:43 128 1125 Laure Middendorp vd Capellen 6 128e 5km 23:41 12,667 4:44 129 1118 Lilian Kroon Runningstones 2 129e 5km 23:42 12,658 4:44 130 1016 Jeroen Vos Team Splend van Mic 130e 5km 23:45 12,632 4:45 131 1044 Roy van Enkhuyzen Rooibos 131e 5km 23:45 12,632 4:45 132 3089 Kris Wieringa schaatsverenigingzwo 132e 5km 23:45 12,632 4:45 133 3029 Tom Kulsdom Cake Runners 133e 5km 23:46 12,623 4:45 134 3051 Arjan kok AliPapas 134e 5km 23:46 12,623 4:45 135 3122 Teun Nieuwenhuis vd Capellen 4 135e 5km 23:46 12,623 4:45 136 1037 Germien Krul Roadrunners Berkum 136e 5km 23:51 12,579 4:46 137 1067 Anton Aalbers Festival 1 137e 5km 23:51 12,579 4:46 138 5049 Otto Boertjes Dino running team #1 138e 5km 23:52 12,570 4:46 139 5137 Hugo vd Ende PABO 2 139e 5km 23:52 12,570 4:46 140 5053 Robin Tabois Villa Suikerberg 140e 5km 23:57 12,526 4:47 141 5135 Jochem Voerman Wehkamp 4 141e 5km 23:58 12,517 4:47 142 3061 milan harbrink skivereniging zwolle 142e 5km 24:01 12,491 4:48 143 3135 Andre Haandrikman Wehkamp 4 143e 5km 24:01 12,491 4:48 144 1019 Maaike van der Vleuten Winter 144e 5km 24:04 12,465 4:48 145 1066 Marjolein Hoeflaak Ministry of silly wa 145e 5km 24:07 12,440 4:49 146 3023 Carolien Kolkman ZeS op Maat 1 146e 5km 24:07 12,440 4:49 147 3072 Rianne Rijsdijk LandalGreenparks 147e 5km 24:08 12,431 4:49 148 1018 Jurriaan Van Riele en Zo 148e 5km 24:10 12,414 4:50 149 3113 Marlies loopgroep Coevorden 149e 5km 24:12 12,397 4:50 150 1012 Bjorn Hendriks Kroesewevers Account 150e 5km 24:14 12,380 4:50 151 1070 Jos Mertens De Versnellers 151e 5km 24:17 12,354 4:51 152 3028 Marieke Jonker Ambelt 152e 5km 24:17 12,354 4:51 153 5034 Paul van der Vinne Are we there yet? 153e 5km 24:18 12,346 4:51 154 5108 Pim Donker Mugjes uut Meppel 154e 5km 24:19 12,337 4:51 155 5004 Ir n Alders Domein GW 1 155e 5km 24:20 12,329 4:52 156 1131 Annet Landstede Docenten 156e 5km 24:25 12,287 4:53 157 5066 Sampson Adjokatse Ministry of silly wa 157e 5km 24:26 12,278 4:53 158 3031 Martine KaMaJoMaKiEs 158e 5km 24:27 12,270 4:53 159 5081 Farida Berkhof Niet snel maar kom e 159e 5km 24:29 12,253 4:53 160 1107 Peter Prins Pallas Green Team 2 160e 5km 24:30 12,245 4:54 161 3040 Indy Sasso Zaterdagochtendjunio 161e 5km 24:30 12,245 4:54 162 1020 Sanne Thorbecke SG 162e 5km 24:31 12,237 4:54 163 5016 Arjan Welleweerd Team Splend van Mic 163e 5km 24:37 12,187 4:55 164 5086 John van .t Verlaat Loopgroep zondag 164e 5km 24:37 12,187 4:55 165 1112 Loper 1 BEWEEGSAAM 3 165e 5km 24:39 12,170 4:55 166 5008 Martijn Hakstege CSV4-2 166e 5km 24:41 12,154 4:56 167 5093 Mieke Meilink IC-runners 167e 5km 24:43 12,138 4:56 168 1049 Annalise Dekker Dino running team #1 168e 5km 24:44 12,129 4:56 169 5077 Hugo Both Roxit 169e 5km 24:44 12,129 4:56 170 5083 Joan Kuiper AutoService Brakke 170e 5km 24:44 12,129 4:56 171 1111 Loper 1 BEWEEGSAAM 2 171e 5km 24:45 12,121 4:57 172 1004 Berber de Jong Domein GW 1 172e 5km 24:46 12,113 4:57 173 5071 Kasper Schutten De Brachy Squad 173e 5km 24:46 12,113 4:57 174 1078 Linda Groot Medisch centrum Asse 174e 5km 24:48 12,097 4:57 175 1099 Martijn Polak NS Railrunners Team 175e 5km 24:49 12,089 4:57 176 3014 Ruud van Elburg Dazzo 176e 5km 24:49 12,089 4:57 177 1113 Theo Baks loopgroep Coevorden 177e 5km 24:50 12,081 4:58 178 5046 Michiel Schouwink GHC de Trommel team 178e 5km 24:53 12,056 4:58 179 1029 Lynca Feenstra Cake Runners 179e 5km 24:55 12,040 4:59 180 3074 Carlin vd Kam De Benthemers 180e 5km 24:56 12,032 4:59 181 1028 Desi Jansen Ambelt 181e 5km 24:57 12,024 4:59 182 3050 Nicole Baarslag Dino running team #2 182e 5km 24:57 12,024 4:59 183 3099 Enrico Helderman NS Railrunners Team 183e 5km 24:58 12,016 4:59 184 1015 Eric Bouten Team bouwkunde 184e 5km 25:01 11,992 5:00 185 1081 Marianne Reuvekamp Niet snel maar kom e 185e 5km 25:06 11,952 5:01 186 1041 Valerie Vredenburg Zaterdagochtendjunio 186e 5km 25:08 11,936 5:01 187 1039 Sanne Thorbecke 3 187e 5km 25:12 11,905 5:02 188 5009 Kai Helweg CSV4-3 188e 5km 25:12 11,905 5:02 189 3133 Mathijs Tiggelaar Wehkamp 2 189e 5km 25:13 11,897 5:02 190 3060 Hieke Keuning Windesheim ICTopleid 190e 5km 25:14 11,889 5:02 191 3078 Marije Meyerink Medisch centrum Asse 191e 5km 25:14 11,889 5:02 192 3052 Ellis Ballast Isalalala 192e 5km 25:15 11,881 5:03 193 3102 Ed Britstra NS Railrunners Team 193e 5km 25:18 11,858 5:03 194 3131 Ellen Landstede Docenten 194e 5km 25:21 11,834 5:04 195 1084 Nathali v Faassen vrijdagochtendrunner 195e 5km 25:22 11,827 5:04 196 3064 Linda den Engelsman XLPRO SPORTCLUB team 196e 5km 25:23 11,819 5:04 197 1093 Ferdinand Snellen IC-runners 197e 5km 25:24 11,811 5:04 198 5055 Taneceia Dangeoeboen Team Gouwe Power 198e 5km 25:24 11,811 5:04 199 1089 Ben Koekkoek schaatsverenigingzwo 199e 5km 25:26 11,796 5:05 200 5116 Marjanne van Blanken Loopgroep AG 85 Geme 200e 5km 25:27 11,788 5:05 201 3098 Maryenka Overweg JEP Running School 2 201e 5km 25:29 11,772 5:05 202 3100 Lydia de Vries Team 7 Trias Loslope 202e 5km 25:32 11,749 5:06 203 3093 Rianne Nij Bijvank IC-runners 203e 5km 25:33 11,742 5:06 204 5070 Annelies Breeuwsma De Versnellers 204e 5km 25:35 11,726 5:07 205 3015 Jaap Kuin Team bouwkunde 205e 5km 25:40 11,688 5:08 206 3129 Pleun Heemskerk vd Capellen 10 206e 5km 25:45 11,650 5:09 207 5073 Janette Koopman Buurrun 207e 5km 25:46 11,643 5:09 208 1109 Loper 1 BEWEEGSAAM 1 208e 5km 25:49 11,620 5:09 209 3038 Bowien Thorbecke SG 4 209e 5km 25:52 11,598 5:10 210 3084 Beate Balkestein vrijdagochtendrunner 210e 5km 25:55 11,576 5:11 211 5089 Lotte Brink schaatsverenigingzwo 211e 5km 25:56 11,568 5:11 212 5001 Harm Scholtanus Radio Active Runners 212e 5km 25:58 11,553 5:11 213 5052 Wubbo de Koning Isalalala 213e 5km 25:58 11,553 5:11 214 1129 Madelief Bloem vd Capellen 10 214e 5km 26:03 11,516 5:12 215 5047 Jan Willem ten Winkel GHC de Trommel team 215e 5km 26:05 11,502 5:13 216 1073 Richard Zunnebelt Buurrun 216e 5km 26:07 11,487 5:13 217 5092 Lisanne Burgers De Golfbreker 1 217e 5km 26:07 11,487 5:13 218 1106 Lydia de Haer Pallas Green Team 1 218e 5km 26:11 11,458 5:14 219 3125 Noor Wieringa vd Capellen 6 219e 5km 26:13 11,443 5:14 220 1034 Renske Koolstra Are we there yet? 220e 5km 26:14 11,436 5:14 221 1054 johan van Wezepe Team Trias 1 221e 5km 26:17 11,414 5:15 222 3032 Peter de Jong Kadaster 222e 5km 26:21 11,385 5:16 223 3106 Agnese Bellini Pallas Green Team 1 223e 5km 26:22 11,378 5:16 224 5031 Kitty KaMaJoMaKiEs 224e 5km 26:23 11,371 5:16 225 5058 Jeroen Beckers Team 5 Trias Stad Zw 225e 5km 26:24 11,364 5:16 226 1046 Eric Voolstra GHC de Trommel team 226e 5km 26:25 11,356 5:17 227 3111 Loper 3 BEWEEGSAAM 2 227e 5km 26:25 11,356 5:17 228 3123 Teun Nieuwenhuis vd Capellen 4 228e 5km 26:25 11,356 5:17 229 1033 Jurre de Lange BH en de kids 229e 5km 26:26 11,349 5:17 230 3065 Jozina Ernst Haclopers 230e 5km 26:26 11,349 5:17 231 1024 Jacqueline van Leer ZeS op Maat 2 231e 5km 26:27 11,342 5:17 232 5048 Anna De leuke familie 232e 5km 26:28 11,335 5:17 233 1032 Rozemarijn Karkdijk Kadaster 233e 5km 26:29 11,328 5:17 234 1123 Thea Reuvekamp vd Capellen 4 234e 5km 26:31 11,314 5:18 235 5011 Frank de Wit Vitalis Bestuur 2014 235e 5km 26:31 11,314 5:18 236 3035 van Leeuwen De Sportspieren van 236e 5km 26:34 11,292 5:18 237 5101 Karim Team 8 Trias-Future 237e 5km 26:36 11,278 5:19 238 3115 Liny Tempelman Loopgroep AG 85 Vrou 238e 5km 26:37 11,271 5:19 239 1047 Eric de Groot GHC de Trommel team 239e 5km 26:39 11,257 5:19 240 1071 Herman Supheert De Brachy Squad 240e 5km 26:43 11,229 5:20 241 5097 Hetty Nicolay JEP Running School 1 241e 5km 26:43 11,229 5:20 242 3087 Beau Groen RIBW Volterbeek jeug 242e 5km 26:44 11,222 5:20 243 3132 Annemarie Dubbink Wehkamp 1 243e 5km 26:44 11,222 5:20 244 1077 Jesse Klamer Roxit 244e 5km 26:45 11,215 5:21 245 3138 Kelly Dekker VD.nl 245e 5km 26:46 11,208 5:21 246 1115 Helma Bloemert Loopgroep AG 85 Vrou 246e 5km 26:48 11,194 5:21 247 5003 Karin Klaver Social Work 2 247e 5km 26:49 11,187 5:21 248 1124 Vera Komdeur vd Capellen 5 248e 5km 26:50 11,180 5:22 249 5054 Elias Bus Team Trias 1 249e 5km 26:52 11,166 5:22 250 3046 Marieke Reijers GHC de Trommel team 250e 5km 26:53 11,159 5:22 251 1136 Ellen Schrijver PABO 1 251e 5km 26:54 11,152 5:22 252 1121 Thaliya La Cruz vd Capellen 3 252e 5km 26:57 11,132 5:23 253 1122 Ferran Quint vd Capellen 4 253e 5km 26:57 11,132 5:23 254 1052 Eline Dijkman Isalalala 254e 5km 26:59 11,118 5:23 255 5056 Denise Boelens Team 3 Trias Basic 255e 5km 27:00 11,111 5:24 256 3001 Jannemiek Schepers Radio Active Runners 256e 5km 27:10 11,043 5:26 257 5136 Marieke Pillen PABO 1 257e 5km 27:10 11,043 5:26 258 5033 Julian Nes BH en de kids 258e 5km 27:11 11,036 5:26 259 3081 Marga Hilgers Niet snel maar kom e 259e 5km 27:12 11,029 5:26 260 5060 Marco Reuvers Windesheim ICTopleid 260e 5km 27:12 11,029 5:26 261 5029 Isa Kulsdom Cake Runners 261e 5km 27:19 10,982 5:27 262 1009 Erwin Zuidberg CSV4-3 262e 5km 27:20 10,976 5:28 263 1026 Iris Pot Isala Pathologie 263e 5km 27:21 10,969 5:28 264 1036 Suzanne van Riesen Therapiegroep Isala 264e 5km 27:23 10,956 5:28 265 1128 Madelief Bloem vd Capellen 9 265e 5km 27:23 10,956 5:28 266 3016 Michiel Cazemier Team Splend van Mic 266e 5km 27:24 10,949 5:28 267 1091 Sander ter Beek G.S.Z.V. De Golfbrek 267e 5km 27:28 10,922 5:29 268 1092 Jacyntha Plat De Golfbreker 1 268e 5km 27:28 10,922 5:29 269 3075 Bernard Bos BMR-retjes 269e 5km 27:28 10,922 5:29 270 3077 Hans Kroeze Roxit 270e 5km 27:32 10,896 5:30 271 1002 Susan Visser Social Work 1 271e 5km 27:33 10,889 5:30 272 1090 Dorianne Kok schaatsverenigingzwo 272e 5km 27:35 10,876 5:31 273 5018 Jose Van Riele en Zo 273e 5km 27:35 10,876 5:31 274 1104 Jesper Dijksma Zorgspectrum Het Zan 274e 5km 27:36 10,870 5:31 275 3024 Mariska Pasteuning ZeS op Maat 2 275e 5km 27:36 10,870 5:31 276 5019 Minke van der Stelt Winter 276e 5km 27:36 10,870 5:31 277 3124 Anna Hulst vd Capellen 5 277e 5km 27:37 10,863 5:31 278 3019 Jet Winter Winter 278e 5km 27:38 10,856 5:31 279 3030 Joep Bisschop Sjani 279e 5km 27:38 10,856 5:31 280 3126 Maya van Brenk vd Capellen 7 280e 5km 27:39 10,850 5:31 281 3082 Peter van Koulil Carpe die Sophie 281e 5km 27:40 10,843 5:32 282 5028 Dick van Peer Ambelt 282e 5km 27:40 10,843 5:32 283 1038 Nicole Thorbecke SG 4 283e 5km 27:41 10,837 5:32 284 1007 Rene van Kilsdonk CSV4-1 284e 5km 27:47 10,798 5:33 285 3109 Loper 3 BEWEEGSAAM 1 285e 5km 27:54 10,753 5:34 286 3121 Nettie Bruinewoud vd Capellen 3 286e 5km 27:58 10,727 5:35 287 1050 Jaap Nauta Dino running team #2 287e 5km 28:02 10,702 5:36 288 5020 Coen Thorbecke SG 288e 5km 28:05 10,682 5:37 289 5133 Helena Kalk Wehkamp 2 289e 5km 28:05 10,682 5:37 290 1014 Mirjam Drenthen Dazzo 290e 5km 28:08 10,664 5:37 291 3068 Jannie Katers Festival 2 291e 5km 28:08 10,664 5:37 292 3003 Inge Post Social Work 2 292e 5km 28:09 10,657 5:37 293 1061 marco jansen skivereniging zwolle 293e 5km 28:10 10,651 5:38 294 1098 Iris Feenstra JEP Running School 2 294e 5km 28:11 10,645 5:38 295 5128 Pien Bisschop vd Capellen 9 295e 5km 28:12 10,638 5:38 296 1100 Cindy Jong a Pin Team 7 Trias Loslope 296e 5km 28:13 10,632 5:38 297 3043 Paul Floor zaterdagochtendjunio 297e 5km 28:13 10,632 5:38 298 5121 Thalya La Cruz vd Capellen 3 298e 5km 28:13 10,632 5:38 299 3033 Nina Nes BH en de kids 299e 5km 28:14 10,626 5:38 300 5022 Jessica Bemelen Lets Go! 300e 5km 28:14 10,626 5:38 301 3006 Willeke van Dalfzen Run4Fun 301e 5km 28:25 10,557 5:41 302 5050 Nathalie Meijer Dino running team #2 302e 5km 28:26 10,551 5:41 303 1035 Wilco Rietman De Sportspieren van 303e 5km 28:28 10,539 5:41 304 3026 Margriet Lensen Isala Pathologie 304e 5km 28:28 10,539 5:41 305 1056 Rienk Jager Team 3 Trias Basic 305e 5km 28:31 10,520 5:42 306 1102 Carien Heldernam NS Railrunners Team 306e 5km 28:31 10,520 5:42 307 1127 Yvonne Bouwman vd Capellen 8 307e 5km 28:31 10,520 5:42 308 5067 Tamara Joosten Festival 1 308e 5km 28:33 10,508 5:42 309 5074 Martijn Kerkdijk De Benthemers 309e 5km 28:38 10,477 5:43 310 5012 Wencke Willemsen Kroesewevers Account 310e 5km 28:42 10,453 5:44 311 1006 Isja Visserman Run4Fun 311e 5km 28:43 10,447 5:44 312 3073 Mirjam Ophof Buurrun 312e 5km 28:43 10,447 5:44 313 1126 Lisa Smit vd Capellen 7 313e 5km 28:44 10,441 5:44 314 3070 Henriet Pronk De Versnellers 314e 5km 28:44 10,441 5:44 315 3059 Lisa Niesink Team 6 Trias BGP 315e 5km 28:46 10,429 5:45 316 1025 Jan van der Felz Wehkamp 316e 5km 28:47 10,423 5:45 317 1094 Anneke ten Klooster Stichting Empower 317e 5km 28:47 10,423 5:45 318 1003 Robert Wezenberg Social Work 2 318e 5km 28:48 10,417 5:45 319 3002 Ellen Meijer Social Work 1 319e 5km 28:48 10,417 5:45 320 3012 Lenette Verhoef Kroesewevers Account 320e 5km 28:48 10,417 5:45 321 1101 Lotte Nieuwenhuis Team 8 Trias-Future 321e 5km 28:49 10,411 5:45 322 3044 Anne Invernizzi Rooibos 322e 5km 28:51 10,399 5:46 323 5126 Lisanne Jansen-Rodriquez vd Capellen 7 323e 5km 28:52 10,393 5:46 324 1087 Alieke Faassen RIBW Volterbeek jeug 324e 5km 29:05 10,315 5:49 325 3036 Jessica Hendriks Therapiegroep Isala 325e 5km 29:05 10,315 5:49 326 1134 Hessel de Jong Wehkamp 3 326e 5km 29:09 10,292 5:49 327 5091 Annika van Dijk G.S.Z.V. De Golfbrek 327e 5km 29:10 10,286 5:50 328 5124 Vere Komdeur vd Capellen 5 328e 5km 29:17 10,245 5:51 329 1064 Arjan Lamslag XLPRO SPORTCLUB team 329e 5km 29:24 10,204 5:52 330 3004 Anke Goedhart Domein GW 1 330e 5km 29:25 10,198 5:53 331 1075 Linda Henkdriksen BMR-retjes 331e 5km 29:29 10,175 5:53 332 3056 Kim Rondhuis Team 3 Trias Basic 332e 5km 29:30 10,169 5:54 333 5100 Gea Haasjes Team 7 Trias Loslope 333e 5km 29:31 10,164 5:54 334 5127 Eva van Aarle vd Capellen 8 334e 5km 29:32 10,158 5:54 335 5038 Marnix Thorbecke SG 4 335e 5km 29:36 10,135 5:55 336 1031 Marieke KaMaJoMaKiEs 336e 5km 29:48 10,067 5:57 337 3116 Linda Kappert Loopgroep AG 85 Geme 337e 5km 29:53 10,039 5:58 338 5075 Liesbeth Stobbink BMR-retjes 338e 5km 29:54 10,033 5:58 339 3136 Lobke Mosterd PABO 1 339e 5km 29:55 10,028 5:59 340 5037 Martine Assink Roadrunners Berkum 340e 5km 29:55 10,028 5:59 341 5061 ben van der rijst skivereniging zwolle 341e 5km 29:58 10,011 5:59 342 1065 Kim Hofman Haclopers 342e 5km 29:59 10,006 5:59 343 1060 Valerie Siemers-Reiter Windesheim ICTopleid 343e 5km 30:00 10,000 6:00 344 1048 Lize De leuke familie 344e 5km 30:01 9,994 6:00 345 3063 David Dam XLPRO SPORTCLUB team 345e 5km 30:02 9,989 6:00 346 5115 Karin Nijland Loopgroep AG 85 Vrou 346e 5km 30:03 9,983 6:00 347 5132 Rieks Voslamber Wehkamp 1 347e 5km 30:05 9,972 6:01 348 1023 Simone Pouw ZeS op Maat 1 348e 5km 30:09 9,950 6:01 349 3076 Jan Paardekooper Windesheimertjes 349e 5km 30:10 9,945 6:02 350 3097 Martha Mulder JEP Running School 1 350e 5km 30:10 9,945 6:02 351 1117 Sandra Lampe Runningstones 1 351e 5km 30:12 9,934 6:02 352 1097 Julie Beijleveld JEP Running School 1 352e 5km 30:13 9,928 6:02 353 1103 Iris van Dam - Veldman Gemeente Zwolle 353e 5km 30:13 9,928 6:02 354 5002 Wouter Scholten Social Work 1 354e 5km 30:13 9,928 6:02 355 5014 Marloes Drenthen Dazzo 355e 5km 30:15 9,917 6:03 356 1132 Bert Weits Wehkamp 1 356e 5km 30:23 9,874 6:04 357 1110 Lucy Lenderink Team REx 357e 5km 30:25 9,863 6:05 358 5111 Loper 5 BEWEEGSAAM 2 358e 5km 30:31 9,831 6:06 359 3104 Vincent ten Voorde Zorgspectrum Het Zan 359e 5km 30:32 9,825 6:06 360 5023 Rick van Dasselaar ZeS op Maat 1 360e 5km 30:32 9,825 6:06 361 5076 Guy Steenweg Windesheimertjes 361e 5km 30:38 9,793 6:07 362 3047 Tonny Borger GHC de Trommel team 362e 5km 30:39 9,788 6:07 363 5007 Eelco Buding CSV4-1 363e 5km 30:39 9,788 6:07 364 5131 Jelte Landstede Docenten 364e 5km 30:45 9,756 6:09 365 3128 Pleun Heemskerk vd Capellen 9 365e 5km 30:58 9,688 6:11 366 3091 Denise Austen G.S.Z.V. De Golfbrek 366e 5km 30:59 9,683 6:11 367 5026 Nadja Keizer Isala Pathologie 367e 5km 31:02 9,667 6:12 368 1058 Alienke Kortman Team 5 Trias Stad Zw 368e 5km 31:06 9,646 6:13 369 5084 Janet Eikenaar vrijdagochtendrunner 369e 5km 31:18 9,585 6:15 370 1057 Simone Kolkman Team 4 Trias Regge-O 370e 5km 31:31 9,519 6:18 371 3022 Manon Eenkhoorn Lets Go! 371e 5km 31:31 9,519 6:18 372 3094 Janine Timmerman Stichting Empower 372e 5km 31:31 9,519 6:18 373 5129 Pien Bisschop vd Capellen 10 373e 5km 31:35 9,499 6:19 374 5098 Marlies Post JEP Running School 2 374e 5km 31:37 9,489 6:19 375 5063 Iris Boersbroek XLPRO SPORTCLUB team 375e 5km 31:45 9,449 6:21 376 3117 Robert ter Horst Runningstones 1 376e 5km 32:00 9,375 6:24 377 3048 Yvonne De leuke familie 377e 5km 32:03 9,360 6:24 378 3057 Lizet Blok Team 4 Trias Regge-O 378e 5km 32:04 9,356 6:24 379 5030 Pim de Prez Sjani 379e 5km 32:09 9,331 6:25 380 3092 Myrthe Talsma De Golfbreker 1 380e 5km 32:14 9,307 6:26 381 1068 Madelon Rhee Festival 2 381e 5km 32:17 9,293 6:27 382 1074 Philine Elzerman De Benthemers 382e 5km 32:17 9,293 6:27 383 3008 Lydia Helweg CSV4-2 383e 5km 32:17 9,293 6:27 384 5099 Jules Ten Berge NS Railrunners Team 384e 5km 32:18 9,288 6:27 385 5112 Loper 5 BEWEEGSAAM 3 385e 5km 32:18 9,288 6:27 386 5087 Esther van der Heide RIBW Volterbeek jeug 386e 5km 32:20 9,278 6:28 387 5109 Loper 5 BEWEEGSAAM 1 387e 5km 32:24 9,259 6:28 388 3009 Danielle Rijksen CSV4-3 388e 5km 32:26 9,250 6:29 389 3127 Clair Conley vd Capellen 8 389e 5km 32:35 9,207 6:31 390 3055 Dewi Dijksterhuis Team Gouwe Power 390e 5km 32:40 9,184 6:32 391 5117 Simone Plezier Runningstones 1 391e 5km 32:44 9,165 6:32 392 1008 Ray Rijksen CSV4-2 392e 5km 32:55 9,114 6:35 393 3007 Maaike Wolf CSV4-1 393e 5km 33:24 8,982 6:40 394 3021 Bowien Thorbecke SG 394e 5km 33:26 8,973 6:41 395 3067 Olga Janulski Festival 1 395e 5km 33:37 8,924 6:43 396 1138 Nefise Akkoyun VD.nl 396e 5km 34:02 8,815 6:48 397 3096 Gaby de vluggertjes 397e 5km 34:05 8,802 6:49 398 5024 Hanneke Timmerman ZeS op Maat 2 398e 5km 34:12 8,772 6:50 399 5125 Leanne van Nieuwpoort vd Capellen 6 399e 5km 34:15 8,759 6:51 400 3066 Marijke Pras Ministry of silly wa 400e 5km 34:33 8,683 6:54 401 5104 Iris van Pijkeren Zorgspectrum Het Zan 401e 5km 34:37 8,666 6:55 402 5138 Abigail Fransen-Lawson VD.nl 402e 5km 35:17 8,503 7:03 403 5078 Pamela Bruens Medisch centrum Asse 403e 5km 36:43 8,171 7:20 404 5057 Erika Stark Team 4 Trias Regge-O 404e 5km 36:47 8,156 7:21 405 5059 Bernard van de Berg Team 6 Trias BGP 405e 5km 36:49 8,148 7:21 406 1059 Leontien Wagensveld Team 6 Trias BGP 406e 5km 37:44 7,951 7:32 407 5064 Cindy van Dalfsen XLPRO SPORTCLUB team 407e 5km 40:38 7,383 8:07 408 3101 Sven Bruggeman Team 8 Trias-Future 408e 5km 41:40 7,200 8:20 UITSLAGENLIJST - 10KM EKIDEN

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------

1 4131 Rik Landstede Docenten 1e 10km 34:21 17,467 3:26 2 4069 Sander Kloosterziel MiLa avpec1910 1 2e 10km 34:30 17,391 3:27 3 4119 Arjen Sanderse vd Capellen 1 3e 10km 36:06 16,620 3:36 4 4051 Dick van Os AliPapas 4e 10km 37:20 16,071 3:44 5 4083 Andre Brakke AutoService Brakke 5e 10km 37:21 16,064 3:44 6 4080 Mark Groot Bronsvoort AV Salland 1 6e 10km 37:40 15,929 3:46 7 2137 Rick Oosterhaar PABO 2 7e 10km 37:45 15,894 3:46 8 2069 Ben van Boven MiLa avpec1910 1 8e 10km 37:49 15,866 3:46 9 4062 Benjamin Smits de Grunners 9e 10km 37:51 15,852 3:47 10 2113 Sebastiaan Pol loopgroep Coevorden 10e 10km 38:06 15,748 3:48 11 2051 Timo Berkenbosch AliPapas 11e 10km 38:15 15,686 3:49 12 2011 An Bennema Vitalis Bestuur 2014 12e 10km 38:25 15,618 3:50 13 4013 Ronald Keizer Team 1 13e 10km 38:57 15,404 3:53 14 2114 Michiel Huzen Loopgroep AG 85 Here 14e 10km 39:03 15,365 3:54 15 2120 Kevin Diender vd Capellen 2 15e 10km 39:09 15,326 3:54 16 4005 Vincent Radewalt Domein GW 2 16e 10km 39:10 15,319 3:55 17 4086 Wout Mensink Loopgroep zondag 17e 10km 39:17 15,274 3:55 18 2062 Maarten Zeegers de Grunners 18e 10km 39:24 15,228 3:56 19 4043 Eric Kloosterziel zaterdagochtendjunio 19e 10km 39:27 15,209 3:56 20 2013 Theo Wieringa Team 1 20e 10km 39:37 15,145 3:57 21 2085 Roel-Jan Heeringa AvPEC1910-mannen2 21e 10km 39:38 15,139 3:57 22 4092 Ingmar Kloek De Golfbreker 1 22e 10km 39:47 15,082 3:58 23 2017 Coen vd Hoek El Nosso 23e 10km 39:55 15,031 3:59 24 2093 Bernard Dummer IC-runners 24e 10km 40:01 14,994 4:00 25 4105 Willem Berghuis Alles is te ver 25e 10km 40:07 14,956 4:00 26 4082 Patrick van Koulil Carpe die Sophie 26e 10km 40:09 14,944 4:00 27 4114 Rudie Troost Loopgroep AG 85 Here 27e 10km 40:16 14,901 4:01 28 4026 Aline Kootstra Isala Pathologie 28e 10km 40:32 14,803 4:03 29 4027 Rob Schuil De Tjoppers 29e 10km 40:35 14,784 4:03 30 2016 Nick Roelofs Team Splend van Mic 30e 10km 40:36 14,778 4:03 31 2119 Rene Kip vd Capellen 1 31e 10km 40:38 14,766 4:03 32 4137 Randy Bosch PABO 2 32e 10km 40:59 14,640 4:05 33 4008 Renze Zijlstra CSV4-2 33e 10km 41:16 14,540 4:07 34 2130 Gerwin Landstede Studenten 34e 10km 41:20 14,516 4:08 35 2072 Rens Schonewille LandalGreenparks 35e 10km 41:23 14,499 4:08 36 4079 Hanneke Koenjer AV Pec 1910 Dames 36e 10km 41:33 14,440 4:09 37 2080 Harry Derksen AV Salland 1 37e 10km 41:35 14,429 4:09 38 4095 Rob Harte PEC mannen team 3 38e 10km 41:36 14,423 4:09 39 4049 Johan Meijer Dino running team #1 39e 10km 41:37 14,417 4:09 40 2095 Bertus Mensink PEC mannen team 3 40e 10km 41:42 14,388 4:10 41 2104 Dorus Schalkwijk Zorgspectrum Het Zan 41e 10km 41:55 14,314 4:11 42 4118 Arjan de Geus Runningstones 2 42e 10km 42:13 14,212 4:13 43 2102 Nico Kropman NS Railrunners Team 43e 10km 42:27 14,134 4:14 44 4085 Jurgen van Dijk AvPEC1910-mannen2 44e 10km 42:33 14,101 4:15 45 4078 Arend van Wijk Medisch centrum Asse 45e 10km 42:38 14,073 4:15 46 4028 Björn Bosch Ambelt 46e 10km 42:39 14,068 4:15 47 4017 Mart Adema El Nosso 47e 10km 42:43 14,046 4:16 48 2027 Gerrit van .t Ende De Tjoppers 48e 10km 42:46 14,030 4:16 49 4107 Jos Naber Pallas Green Team 2 49e 10km 42:46 14,030 4:16 50 2005 Hilco Prins Domein GW 2 50e 10km 42:51 14,002 4:17 51 4024 Mark de Vries ZeS op Maat 2 51e 10km 42:52 13,997 4:17 52 2132 Gerben van de Waals Wehkamp 1 52e 10km 42:56 13,975 4:17 53 4088 Theo Nijmeijer LGR88 53e 10km 42:58 13,964 4:17 54 4130 Arjen Landstede Studenten 54e 10km 43:33 13,777 4:21 55 2131 Bart Landstede Docenten 55e 10km 43:34 13,772 4:21 56 4100 Kelvin Smits Team 7 Trias Loslope 56e 10km 43:35 13,767 4:21 57 2090 Kurt van de Nes schaatsverenigingzwo 57e 10km 43:45 13,714 4:22 58 4132 Edwin vd Steeg Wehkamp 1 58e 10km 43:47 13,704 4:22 59 4135 Bert Agricola Wehkamp 4 59e 10km 43:49 13,693 4:22 60 2105 Tristan Sinnige Alles is te ver 60e 10km 43:53 13,673 4:23 61 4044 Eelco Mensinga Rooibos 61e 10km 43:54 13,667 4:23 62 4120 Daan van Dam vd Capellen 2 62e 10km 44:08 13,595 4:24 63 4012 Yorick Klein Gunnewiek Kroesewevers Account 63e 10km 44:11 13,580 4:25 64 2046 Emiel van der Pijl GHC de Trommel team 64e 10km 44:14 13,564 4:25 65 4113 Dirk Nijmeijer loopgroep Coevorden 65e 10km 44:14 13,564 4:25 66 2032 Alwin Hubeek Kadaster 66e 10km 44:15 13,559 4:25 67 2068 Kevin Feijth Festival 2 67e 10km 44:16 13,554 4:25 68 2078 Corina Niemer Medisch centrum Asse 68e 10km 44:22 13,524 4:26 69 2107 Johan van Ooijen Pallas Green Team 2 69e 10km 44:30 13,483 4:27 70 2077 Johannes Battjes Roxit 70e 10km 44:31 13,478 4:27 71 4021 Jochem Thorbecke SG 71e 10km 44:35 13,458 4:27 72 4070 Erik Smid De Versnellers 72e 10km 44:36 13,453 4:27 73 4111 Loper 4 BEWEEGSAAM 2 73e 10km 44:36 13,453 4:27 74 4129 Jesse Suijdendorp vd Capellen 10 74e 10km 44:36 13,453 4:27 75 2129 Jan Versteegde vd Capellen 10 75e 10km 44:39 13,438 4:27 76 2081 Mandy Lageschaar Niet snel maar kom e 76e 10km 44:41 13,428 4:28 77 4053 Jorn Seuters Villa Suikerberg 77e 10km 44:46 13,403 4:28 78 4110 Wilco Wolfkamp Team REx 78e 10km 44:50 13,383 4:29 79 2074 Martin Geertsma De Benthemers 79e 10km 44:56 13,353 4:29 80 4036 Ralph Haze Therapiegroep Isala 80e 10km 44:56 13,353 4:29 81 2020 Sven Thorbecke SG 81e 10km 44:57 13,348 4:29 82 4038 Jochem Thorbecke SG 4 82e 10km 44:57 13,348 4:29 83 2035 den Boer De Sportspieren van 83e 10km 45:01 13,328 4:30 84 2053 Stephan Wijermars Villa Suikerberg 84e 10km 45:01 13,328 4:30 85 4077 Paul Stegeman Roxit 85e 10km 45:06 13,304 4:30 86 4020 Jasper Thorbecke SG 86e 10km 45:09 13,289 4:30 87 2015 Arjan Visser Team bouwkunde 87e 10km 45:17 13,250 4:31 88 2083 Eric Kin AutoService Brakke 88e 10km 45:18 13,245 4:31 89 4128 Jesse Suijdendorp vd Capellen 9 89e 10km 45:26 13,206 4:32 90 2133 Thomas Fikken Wehkamp 2 90e 10km 45:28 13,196 4:32 91 2049 Barry Hoogezand Dino running team #1 91e 10km 45:31 13,182 4:33 92 2029 Willem Cake Runners 92e 10km 45:32 13,177 4:33 93 4022 Marijke ten Cate Lets Go! 93e 10km 45:32 13,177 4:33 94 4072 Rob ter Heerdt LandalGreenparks 94e 10km 45:32 13,177 4:33 95 2026 Susanne Meijer Isala Pathologie 95e 10km 45:36 13,158 4:33 96 2110 Rob Chavellier Team REx 96e 10km 45:36 13,158 4:33 97 2041 V. Vredenburg Zaterdagochtendjunio 97e 10km 45:46 13,110 4:34 98 4071 Marco Schuurman De Brachy Squad 98e 10km 45:59 13,048 4:35 99 4033 Bert de Lange BH en de kids 99e 10km 46:01 13,039 4:36 100 2086 Gerrit van Hamersveld Loopgroep zondag 100e 10km 46:08 13,006 4:36 101 4056 Jamile Zaoudi Team 3 Trias Basic 101e 10km 46:08 13,006 4:36 102 4116 Erwin Kreule Loopgroep AG 85 Geme 102e 10km 46:08 13,006 4:36 103 4121 Anne Bruinewoud vd Capellen 3 103e 10km 46:16 12,968 4:37 104 4074 Bram van de Kam De Benthemers 104e 10km 46:26 12,922 4:38 105 2034 Geoffrey Brookman Are we there yet? 105e 10km 46:28 12,912 4:38 106 2047 Roeland Sloots GHC de Trommel team 106e 10km 46:29 12,908 4:38 107 4039 Koopman Thorbecke 3 107e 10km 46:29 12,908 4:38 108 2050 Linda de Roo Dino running team #2 108e 10km 46:32 12,894 4:39 109 2088 Henk Oosterveen LGR88 109e 10km 46:34 12,885 4:39 110 2042 Agnes van Beek Zaterdagochtendjunio 110e 10km 46:35 12,880 4:39 111 4047 Mathilde Kruize GHC de Trommel team 111e 10km 46:36 12,876 4:39 112 2084 Petra van Dijken vrijdagochtendrunner 112e 10km 46:40 12,857 4:40 113 4042 Jonathan Reining Zaterdagochtendjunio 113e 10km 46:42 12,848 4:40 114 4058 Johan van Aalderen Team 5 Trias Stad Zw 114e 10km 46:43 12,843 4:40 115 2063 Tymo Worst XLPRO SPORTCLUB team 115e 10km 46:45 12,834 4:40 116 4050 Teun Vellinga Dino running team #2 116e 10km 46:45 12,834 4:40 117 4081 Linda Eektimmerman Niet snel maar kom e 117e 10km 46:49 12,816 4:40 118 4073 Jan bakker Buurrun 118e 10km 46:58 12,775 4:41 119 2109 Loper 2 BEWEEGSAAM 1 119e 10km 47:04 12,748 4:42 120 2064 Dirk Jan van Heiningen XLPRO SPORTCLUB team 120e 10km 47:10 12,721 4:43 121 4016 Jochem van de Giessen Team Splend van Mic 121e 10km 47:15 12,698 4:43 122 4025 Ronald van der Hulst Wehkamp 122e 10km 47:17 12,689 4:43 123 4034 Martijn Koolstra Are we there yet? 123e 10km 47:17 12,689 4:43 124 2134 Wim Steenbergen Wehkamp 3 124e 10km 47:19 12,681 4:43 125 2127 Arjan Kruise vd Capellen 8 125e 10km 47:20 12,676 4:44 126 4091 Ruben Post G.S.Z.V. De Golfbrek 126e 10km 47:22 12,667 4:44 127 4052 Berend Schepers Isalalala 127e 10km 47:25 12,654 4:44 128 2036 Corine Havinga Therapiegroep Isala 128e 10km 47:30 12,632 4:45 129 4011 Marit Tenkink Vitalis Bestuur 2014 129e 10km 47:34 12,614 4:45 130 2004 Anna Bosch Domein GW 1 130e 10km 47:36 12,605 4:45 131 2112 Loper 2 BEWEEGSAAM 3 131e 10km 47:36 12,605 4:45 132 2054 Ivo Koopman Team Trias 1 132e 10km 47:37 12,601 4:45 133 4112 Loper 4 BEWEEGSAAM 3 133e 10km 47:40 12,587 4:46 134 2082 Gerjan Tromp Carpe die Sophie 134e 10km 47:43 12,574 4:46 135 2067 Astrid Werkhoven Festival 1 135e 10km 47:44 12,570 4:46 136 2012 Marten Lankhuijzen Kroesewevers Account 136e 10km 47:45 12,565 4:46 137 2079 Jolanda Regout AV Pec 1910 Dames 137e 10km 47:55 12,522 4:47 138 4029 Willem Jan Kulsdom Cake Runners 138e 10km 48:00 12,500 4:48 139 2076 Louis Klomp Windesheimertjes 139e 10km 48:03 12,487 4:48 140 4138 Anton Dekker VD.nl 140e 10km 48:06 12,474 4:48 141 4037 Martin Olieman Bonne Roadrunners Berkum 141e 10km 48:11 12,452 4:49 142 4094 Ruben van de Wetering Stichting Empower 142e 10km 48:14 12,440 4:49 143 2023 Steven Hiemstra ZeS op Maat 1 143e 10km 48:23 12,401 4:50 144 2019 Ada Winter Winter 144e 10km 48:24 12,397 4:50 145 2039 Sven Thorbecke 3 145e 10km 48:28 12,380 4:50 146 2059 Cor van de Belt Team 6 Trias BGP 146e 10km 48:28 12,380 4:50 147 4035 Holtman De Sportspieren van 147e 10km 48:28 12,380 4:50 148 2126 Evelien van den Hazel vd Capellen 7 148e 10km 48:33 12,358 4:51 149 4089 Marnix van Bemmel schaatsverenigingzwo 149e 10km 48:33 12,358 4:51 150 2066 Anita Pras Ministry of silly wa 150e 10km 48:35 12,350 4:51 151 4106 Maryse Trapman Pallas Green Team 1 151e 10km 48:36 12,346 4:51 152 4015 Sjoerd Betten Team bouwkunde 152e 10km 48:42 12,320 4:52 153 2052 Job Leenen Isalalala 153e 10km 48:43 12,316 4:52 154 2025 Neimet Mehrabi Wehkamp 154e 10km 48:48 12,295 4:52 155 4124 Sophie de Roode vd Capellen 5 155e 10km 48:52 12,278 4:53 156 4063 Gerben van Zanten XLPRO SPORTCLUB team 156e 10km 48:55 12,266 4:53 157 4048 Timo De leuke familie 157e 10km 49:09 12,208 4:54 158 4096 Berlinda de vluggertjes 158e 10km 49:17 12,175 4:55 159 4127 Marcel Onstenk vd Capellen 8 159e 10km 49:34 12,105 4:57 160 2031 Ester KaMaJoMaKiEs 160e 10km 49:37 12,093 4:57 161 4032 Bert Knollema Kadaster 161e 10km 49:37 12,093 4:57 162 4023 Wouter Drogt ZeS op Maat 1 162e 10km 49:39 12,085 4:57 163 2118 Ellen Kilian Runningstones 2 163e 10km 49:42 12,072 4:58 164 4068 Rutger Beun Festival 2 164e 10km 49:43 12,068 4:58 165 4041 V. de Boer Zaterdagochtendjunio 165e 10km 49:45 12,060 4:58 166 2037 Jeroen Radder Roadrunners Berkum 166e 10km 49:46 12,056 4:58 167 2121 Albert Schuurmans vd Capellen 3 167e 10km 49:49 12,044 4:58 168 2040 Andy Vissers Zaterdagochtendjunio 168e 10km 49:50 12,040 4:59 169 4090 Wim Kok schaatsverenigingzwo 169e 10km 49:51 12,036 4:59 170 2022 Judith van Holland Lets Go! 170e 10km 49:55 12,020 4:59 171 4019 Johan Winter Winter 171e 10km 49:56 12,016 4:59 172 4066 Britt Sterken Ministry of silly wa 172e 10km 49:58 12,008 4:59 173 4030 Arjan Bisschop Sjani 173e 10km 50:04 11,984 5:00 174 2106 Karin van der Goot Pallas Green Team 1 174e 10km 50:07 11,972 5:00 175 2061 monique mosterman skivereniging zwolle 175e 10km 50:10 11,960 5:01 176 2124 Anne Schuurmans vd Capellen 5 176e 10km 50:16 11,936 5:01 177 2043 Jeroen Nijhuis zaterdagochtendjunio 177e 10km 50:17 11,932 5:01 178 2030 Sjani Rijsdijk Sjani 178e 10km 50:26 11,897 5:02 179 2135 Jurrian Ijzerbrink Wehkamp 4 179e 10km 50:26 11,897 5:02 180 4099 Jurrie Hersevoort NS Railrunners Team 180e 10km 50:31 11,877 5:03 181 4126 Hilde Tuijt vd Capellen 7 181e 10km 50:32 11,873 5:03 182 4003 Wendy Borninkhof Social Work 2 182e 10km 50:33 11,869 5:03 183 2048 Reinier De leuke familie 183e 10km 50:34 11,866 5:03 184 4134 Gerard vd Glind Wehkamp 3 184e 10km 50:40 11,842 5:04 185 4059 Nathalie Paters Team 6 Trias BGP 185e 10km 50:44 11,827 5:04 186 2018 Martijn Van Riele en Zo 186e 10km 50:48 11,811 5:04 187 2111 Loper 2 BEWEEGSAAM 2 187e 10km 50:56 11,780 5:05 188 2070 Wemko Dijkhuis De Versnellers 188e 10km 50:57 11,776 5:05 189 2028 Henk Kruisweg Ambelt 189e 10km 51:05 11,746 5:06 190 4108 Natascha Kruid Mugjes uut Meppel 190e 10km 51:05 11,746 5:06 191 2138 Jos van Weeren VD.nl 191e 10km 51:08 11,734 5:06 192 4125 Jos de Boer vd Capellen 6 192e 10km 51:09 11,730 5:06 193 4018 Bas Van Riele en Zo 193e 10km 51:14 11,711 5:07 194 4122 Vincent Jorna vd Capellen 4 194e 10km 51:15 11,707 5:07 195 2014 Arjan Drenthen Dazzo 195e 10km 51:18 11,696 5:07 196 4007 William Slot CSV4-1 196e 10km 51:19 11,692 5:07 197 2091 Aukje Jenster G.S.Z.V. De Golfbrek 197e 10km 51:26 11,666 5:08 198 4002 Carine Aalbers Social Work 1 198e 10km 51:34 11,635 5:09 199 2024 Sander Leusenkamp ZeS op Maat 2 199e 10km 51:41 11,609 5:10 200 4060 Ilja Clabbers Windesheim ICTopleid 200e 10km 51:53 11,564 5:11 201 2058 Aly Wilts Team 5 Trias Stad Zw 201e 10km 51:58 11,546 5:11 202 2125 Niels Dekker vd Capellen 6 202e 10km 52:04 11,524 5:12 203 4055 Wouter van den Hul Team Gouwe Power 203e 10km 52:06 11,516 5:12 204 4103 Mike Iding Gemeente Zwolle 204e 10km 52:12 11,494 5:13 205 4109 Loper 4 BEWEEGSAAM 1 205e 10km 52:17 11,476 5:13 206 4104 Dieneke Dijksma Zorgspectrum Het Zan 206e 10km 52:37 11,403 5:15 207 2075 Jos Diesveld BMR-retjes 207e 10km 52:48 11,364 5:16 208 4065 Trijnie Steenbergen Haclopers 208e 10km 52:53 11,346 5:17 209 2006 Alice Mijnheer Run4Fun 209e 10km 52:57 11,331 5:17 210 2136 Marjolein Klompe PABO 1 210e 10km 53:00 11,321 5:18 211 4006 Richard Admiraal Run4Fun 211e 10km 53:09 11,289 5:18 212 4093 Anne Sascha Berlijn IC-runners 212e 10km 53:09 11,289 5:18 213 4014 Rob van Elburg Dazzo 213e 10km 53:10 11,285 5:19 214 4136 Jeroen Klompjan PABO 1 214e 10km 53:11 11,282 5:19 215 2099 Andre Vos NS Railrunners Team 215e 10km 53:23 11,239 5:20 216 4031 Karin KaMaJoMaKiEs 216e 10km 53:24 11,236 5:20 217 2087 Patrick Stremmelaar RIBW Volterbeek jeug 217e 10km 53:34 11,201 5:21 218 2103 Victoria Kamp Gemeente Zwolle 218e 10km 53:36 11,194 5:21 219 4040 Mijke Sasso Zaterdagochtendjunio 219e 10km 53:36 11,194 5:21 220 2003 Anton Haitink Social Work 2 220e 10km 53:46 11,159 5:22 221 4067 Geerieke Kiewiet Festival 1 221e 10km 53:46 11,159 5:22 222 4076 Rob Lamers Windesheimertjes 222e 10km 53:48 11,152 5:22 223 2094 Gerard Krist Stichting Empower 223e 10km 53:51 11,142 5:23 224 2073 Hans Beusen Buurrun 224e 10km 53:58 11,118 5:23 225 4087 Kevin Isidora RIBW Volterbeek jeug 225e 10km 53:58 11,118 5:23 226 2097 Diethard Jansen JEP Running School 1 226e 10km 54:02 11,104 5:24 227 4102 Albert van de Kolk NS Railrunners Team 227e 10km 54:28 11,016 5:26 228 2009 Thijs Prins CSV4-3 228e 10km 54:29 11,013 5:26 229 2123 Luuk Bravenboer vd Capellen 4 229e 10km 54:30 11,009 5:27 230 2117 Karin Gehrels Runningstones 1 230e 10km 54:52 10,936 5:29 231 2007 Wietze Postma CSV4-1 231e 10km 55:00 10,909 5:30 232 2038 Bente Thorbecke SG 4 232e 10km 55:03 10,899 5:30 233 4064 Wouter Postma XLPRO SPORTCLUB team 233e 10km 55:04 10,896 5:30 234 2033 Hetty Groeneveld BH en de kids 234e 10km 55:11 10,873 5:31 235 2115 Corina Vrieling Loopgroep AG 85 Vrou 235e 10km 55:12 10,870 5:31 236 2044 Roland Redder Rooibos 236e 10km 55:16 10,856 5:31 237 4057 Ellen Leushuis Team 4 Trias Regge-O 237e 10km 55:17 10,853 5:31 238 4061 walter nieman skivereniging zwolle 238e 10km 55:27 10,821 5:32 239 4075 Carla van Boven BMR-retjes 239e 10km 55:28 10,817 5:32 240 2128 Jan Versteegde vd Capellen 9 240e 10km 55:37 10,788 5:33 241 2122 Luuk Bravenboer vd Capellen 4 241e 10km 55:39 10,782 5:33 242 2108 Marielle Lankhorst Mugjes uut Meppel 242e 10km 55:45 10,762 5:34 243 4054 Youri Dubbink Team Trias 1 243e 10km 55:53 10,737 5:35 244 2021 Bente Thorbecke SG 244e 10km 55:59 10,717 5:35 245 4115 Natasja Tiemens Loopgroep AG 85 Vrou 245e 10km 56:12 10,676 5:37 246 2092 Symen de Jong De Golfbreker 1 246e 10km 56:22 10,645 5:38 247 2065 Betty Bos Haclopers 247e 10km 56:57 10,536 5:41 248 2096 Lianda de vluggertjes 248e 10km 57:00 10,526 5:42 249 4001 Diane van Leijden Radio Active Runners 249e 10km 57:01 10,523 5:42 250 2001 Danielle Koopman Radio Active Runners 250e 10km 57:10 10,496 5:43 251 2055 Celine Beumer Team Gouwe Power 251e 10km 57:11 10,493 5:43 252 2008 Harold Helweg CSV4-2 252e 10km 57:20 10,465 5:44 253 2057 Esther Boogaart Team 4 Trias Regge-O 253e 10km 57:44 10,393 5:46 254 4004 Claudia Bruijs Domein GW 1 254e 10km 57:49 10,378 5:46 255 2089 Ronald ten Berge schaatsverenigingzwo 255e 10km 57:50 10,375 5:47 256 4097 Peter Jansen JEP Running School 1 256e 10km 57:53 10,366 5:47 257 2098 Renate Blekkink JEP Running School 2 257e 10km 57:58 10,351 5:47 258 4084 Jacqueline vd Brink vrijdagochtendrunner 258e 10km 58:26 10,268 5:50 259 4098 Isora de Ruiter JEP Running School 2 259e 10km 59:10 10,141 5:55 260 4046 Ingrid Kerkdijk GHC de Trommel team 260e 10km 59:13 10,132 5:55 261 2116 Sylvia van Leussen Loopgroep AG 85 Geme 261e 10km 59:20 10,112 5:56 262 4123 Vincent Jorna vd Capellen 4 262e 10km 59:37 10,064 5:57 263 2071 Heleen Bennink De Brachy Squad 263e 10km 59:58 10,006 5:59 264 4117 Hilda Knol Runningstones 1 264e 10km 1:00:11 9,970 6:01 265 2002 Rikkie Overbeek Social Work 1 265e 10km 1:01:08 9,815 6:06 266 4133 Silvio Nijhuis Wehkamp 2 266e 10km 1:01:25 9,769 6:08 267 2060 Theo Tan Windesheim ICTopleid 267e 10km 1:03:13 9,491 6:19 268 4101 Caroline de Jager Team 8 Trias-Future 268e 10km 1:06:13 9,061 6:37 269 2056 Serfandus Jejanan Team 3 Trias Basic 269e 10km 1:06:54 8,969 6:41 270 2100 Sebastiaan Klumper Team 7 Trias Loslope 270e 10km 1:07:21 8,909 6:44 271 4009 Manuel Schilder CSV4-3 271e 10km 1:09:10 8,675 6:55 272 2101 Shiqipe Team 8 Trias-Future 272e 10km 1:18:59 7,597 7:53 UITSLAGENLIJST - 7.2KM EKIDEN Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------

1 6119 Stef Alkema vd Capellen 1 1e 7.2km 25:22 17,018 3:31 2 6017 Koen Luppes El Nosso 2e 7.2km 27:15 15,842 3:47 3 6062 Laurens van Kouwenhove de Grunners 3e 7.2km 27:18 15,813 3:47 4 6036 Christian Wensink Therapiegroep Isala 4e 7.2km 27:37 15,632 3:50 5 6080 Patrick Dijk AV Salland 1 5e 7.2km 27:55 15,464 3:52 6 6085 Dieudonne Kartouw AvPEC1910-mannen2 6e 7.2km 27:55 15,464 3:52 7 6069 Ernst Hulsman MiLa avpec1910 1 7e 7.2km 27:57 15,445 3:53 8 6098 Jan Knopert JEP Running School 2 8e 7.2km 28:13 15,299 3:55 9 6020 Marnix Thorbecke SG 9e 7.2km 28:20 15,236 3:56 10 6051 Borre de Gier AliPapas 10e 7.2km 28:43 15,033 3:59 11 6118 Ernst Kelly Runningstones 2 11e 7.2km 28:56 14,921 4:01 12 6107 Jos Naber Pallas Green Team 2 12e 7.2km 29:38 14,568 4:07 13 6110 Paul Otte Team REx 13e 7.2km 30:08 14,326 4:11 14 6095 Randall Locht PEC mannen team 3 14e 7.2km 30:19 14,240 4:12 15 6137 David Perenboom PABO 2 15e 7.2km 30:40 14,077 4:15 16 6013 Paul van Tellingen Team 1 16e 7.2km 30:44 14,047 4:16 17 6130 Kevin Landstede Studenten 17e 7.2km 31:09 13,859 4:19 18 6070 Gabriel Paardekooper De Versnellers 18e 7.2km 31:18 13,792 4:21 19 6005 Jos Stolwijk Domein GW 2 19e 7.2km 31:21 13,770 4:21 20 6056 Vitaly Litovnik Team 3 Trias Basic 20e 7.2km 31:23 13,756 4:21 21 6083 Carlo Koobs AutoService Brakke 21e 7.2km 31:24 13,748 4:21 22 6090 Hans Brink schaatsverenigingzwo 22e 7.2km 31:31 13,698 4:22 23 6112 Loper 6 BEWEEGSAAM 3 23e 7.2km 31:33 13,683 4:23 24 6113 Rob Somsen loopgroep Coevorden 24e 7.2km 31:33 13,683 4:23 25 6049 Dennis v Reeden Dino running team #1 25e 7.2km 31:34 13,676 4:23 26 6072 Wilco van de Poll LandalGreenparks 26e 7.2km 31:40 13,633 4:24 27 6011 Martijn Nijenhuis Vitalis Bestuur 2014 27e 7.2km 31:51 13,554 4:25 28 6121 Gerbert Hebbink vd Capellen 3 28e 7.2km 32:04 13,463 4:27 29 6018 Sam Van Riele en Zo 29e 7.2km 32:13 13,400 4:28 30 6027 Bas Spliet De Tjoppers 30e 7.2km 32:19 13,358 4:29 31 6081 Inge Vleeschhouwer Niet snel maar kom e 31e 7.2km 32:20 13,352 4:29 32 6043 Esther Eissen zaterdagochtendjunio 32e 7.2km 32:28 13,297 4:30 33 6009 Petra Zielman CSV4-3 33e 7.2km 32:29 13,290 4:30 34 6101 Kibrom Team 8 Trias-Future 34e 7.2km 32:40 13,215 4:32 35 6060 Mischa Mol Windesheim ICTopleid 35e 7.2km 32:53 13,128 4:34 36 6106 Moniek Verbeek Pallas Green Team 1 36e 7.2km 33:02 13,069 4:35 37 6039 Marnix Thorbecke 3 37e 7.2km 33:04 13,055 4:35 38 6053 Martijn Kloet Villa Suikerberg 38e 7.2km 33:22 12,938 4:38 39 6041 Wim Meijer Zaterdagochtendjunio 39e 7.2km 33:25 12,919 4:38 40 6086 Freddy Fliers Loopgroep zondag 40e 7.2km 33:28 12,899 4:39 41 6114 Jan Snijder Loopgroep AG 85 Here 41e 7.2km 33:40 12,823 4:40 42 6135 Claudi Oosterwegel Wehkamp 4 42e 7.2km 34:21 12,568 4:46 43 6050 Henk van Elten Dino running team #2 43e 7.2km 34:33 12,495 4:48 44 6138 Jaco Dekker VD.nl 44e 7.2km 34:38 12,465 4:48 45 6046 Maaike Scholten GHC de Trommel team 45e 7.2km 34:51 12,387 4:50 46 6100 Jamiro Killaars Team 7 Trias Loslope 46e 7.2km 34:55 12,364 4:51 47 6025 Lukasz Tylka Wehkamp 47e 7.2km 35:00 12,334 4:51 48 6105 Wilco Schut Alles is te ver 48e 7.2km 35:08 12,287 4:52 49 6003 Eelke Pruim Social Work 2 49e 7.2km 35:14 12,253 4:53 50 6122 Jente Zijlstra vd Capellen 4 50e 7.2km 35:18 12,229 4:54 51 6134 Joris Nak Wehkamp 3 51e 7.2km 35:18 12,229 4:54 52 6079 Annemiek Punter AV Pec 1910 Dames 52e 7.2km 35:22 12,206 4:54 53 6012 Rob Kroeze Kroesewevers Account 53e 7.2km 35:33 12,143 4:56 54 6111 Loper 6 BEWEEGSAAM 2 54e 7.2km 35:35 12,132 4:56 55 6067 Leontien Twewissen Festival 1 55e 7.2km 35:41 12,098 4:57 56 6129 Maaike Beltman vd Capellen 10 56e 7.2km 35:42 12,092 4:57 57 6026 Naomi Heimensen Isala Pathologie 57e 7.2km 35:49 12,053 4:58 58 6035 Wiegers De Sportspieren van 58e 7.2km 35:56 12,014 4:59 59 6052 Anne-Marie Fransen Isalalala 59e 7.2km 36:19 11,887 5:02 60 6126 Marten Assen vd Capellen 7 60e 7.2km 36:21 11,876 5:03 61 6029 Gerwin Bonhof Cake Runners 61e 7.2km 36:22 11,871 5:03 62 6093 Karen Bloo IC-runners 62e 7.2km 36:24 11,860 5:03 63 6032 Marre van der Aa Kadaster 63e 7.2km 36:32 11,817 5:04 64 6040 Ronald Harbrink Zaterdagochtendjunio 64e 7.2km 36:59 11,673 5:08 65 6022 Susan Verboom Lets Go! 65e 7.2km 37:02 11,657 5:08 66 6068 Marjet Beldman Festival 2 66e 7.2km 37:04 11,647 5:09 67 6074 Jokelyne vd Kam De Benthemers 67e 7.2km 37:08 11,626 5:09 68 6076 Jessica van Dijk Windesheimertjes 68e 7.2km 37:19 11,569 5:11 69 6091 Judith Kooistra G.S.Z.V. De Golfbrek 69e 7.2km 37:22 11,553 5:11 70 6015 Eefje Kroesen Team bouwkunde 70e 7.2km 37:24 11,543 5:11 71 6120 Bertil Opmeer vd Capellen 2 71e 7.2km 37:26 11,533 5:12 72 6089 Anneke Venema schaatsverenigingzwo 72e 7.2km 37:30 11,512 5:12 73 6088 Bert Meijer LGR88 73e 7.2km 37:31 11,507 5:12 74 6133 Ingman Wilke Wehkamp 2 74e 7.2km 37:31 11,507 5:12 75 6030 Joanne de Jong Sjani 75e 7.2km 37:47 11,426 5:15 76 6054 Jolien Timmerman Team Trias 1 76e 7.2km 37:57 11,375 5:16 77 6077 Arjan Mazee Roxit 77e 7.2km 37:59 11,366 5:16 78 6019 Doortje Winter Winter 78e 7.2km 38:05 11,336 5:17 79 6078 Jonathan Tromp Medisch centrum Asse 79e 7.2km 38:13 11,296 5:18 80 6096 Thea de vluggertjes 80e 7.2km 38:15 11,286 5:18 81 6044 Anoek Heijmans Rooibos 81e 7.2km 38:18 11,272 5:19 82 6082 Judith van der Wijk Carpe die Sophie 82e 7.2km 38:58 11,079 5:24 83 6065 Marjolein Lok Haclopers 83e 7.2km 39:02 11,060 5:25 84 6094 Mark Herssevoort Stichting Empower 84e 7.2km 39:12 11,013 5:26 85 6108 Anneke Mooy Mugjes uut Meppel 85e 7.2km 39:13 11,008 5:27 86 6037 Erna Bruinewoud Roadrunners Berkum 86e 7.2km 39:26 10,948 5:28 87 6131 Jonathan Landstede Docenten 87e 7.2km 39:29 10,934 5:29 88 6109 Loper 6 BEWEEGSAAM 1 88e 7.2km 39:36 10,902 5:30 89 6002 Annemarie Lucas Social Work 1 89e 7.2km 39:56 10,811 5:33 90 6097 Martin Vosjan JEP Running School 1 90e 7.2km 40:08 10,757 5:34 91 6063 Coriene Snel XLPRO SPORTCLUB team 91e 7.2km 40:12 10,739 5:35 92 6066 Griella de Haan Ministry of silly wa 92e 7.2km 40:14 10,730 5:35 93 6084 Marleen Postma vrijdagochtendrunner 93e 7.2km 40:26 10,677 5:37 94 6006 Gera Mateboer Run4Fun 94e 7.2km 40:34 10,642 5:38 95 6136 Gertjan Meijer PABO 1 95e 7.2km 40:40 10,616 5:39 96 6092 Karen Stolk De Golfbreker 1 96e 7.2km 40:52 10,564 5:40 97 6104 Arjanne ten Voorde Zorgspectrum Het Zan 97e 7.2km 40:56 10,546 5:41 98 6007 Miranda Laseroms CSV4-1 98e 7.2km 41:33 10,390 5:46 99 6014 Johan Arends Dazzo 99e 7.2km 41:33 10,390 5:46 100 6038 Sander Thorbecke SG 4 100e 7.2km 41:46 10,336 5:48 101 6008 Trudy Postma CSV4-2 101e 7.2km 41:52 10,311 5:49 102 6116 Esther Bastiaan Loopgroep AG 85 Geme 102e 7.2km 42:05 10,258 5:50 103 6004 Danielle Nijenkamp-Heerin Domein GW 1 103e 7.2km 42:15 10,218 5:52 104 6058 Rianne Hutten Team 5 Trias Stad Zw 104e 7.2km 42:25 10,178 5:53 105 6103 Carlo Duzijn Gemeente Zwolle 105e 7.2km 42:38 10,126 5:55 106 6124 Danique Kruise vd Capellen 5 106e 7.2km 42:54 10,063 5:57 107 6016 Edwin Oldehinkel Team Splend van Mic 107e 7.2km 42:55 10,059 5:57 108 6023 Esther Wuite ZeS op Maat 1 108e 7.2km 42:56 10,055 5:58 109 6001 Marit Schonewille Radio Active Runners 109e 7.2km 42:58 10,047 5:58 110 6123 Jente Zijlstra vd Capellen 4 110e 7.2km 42:58 10,047 5:58 111 6048 Elsa De leuke familie 111e 7.2km 43:14 9,985 6:00 112 6115 Willemien Weits Loopgroep AG 85 Vrou 112e 7.2km 43:24 9,947 6:01 113 6071 Monique Kars De Brachy Squad 113e 7.2km 43:27 9,936 6:02 114 6102 David Smit NS Railrunners Team 114e 7.2km 43:28 9,932 6:02 115 6034 Britt van de Pol Are we there yet? 115e 7.2km 43:38 9,894 6:03 116 6028 Elisja Helledoorn Ambelt 116e 7.2km 43:39 9,890 6:04 117 6021 Sander Thorbecke SG 117e 7.2km 43:54 9,834 6:06 118 6127 Christine Hulst vd Capellen 8 118e 7.2km 44:00 9,811 6:06 119 6075 Jacob Nieboer BMR-retjes 119e 7.2km 44:04 9,797 6:07 120 6031 Jose KaMaJoMaKiEs 120e 7.2km 44:23 9,727 6:10 121 6132 Reiny Zwakenberg Wehkamp 1 121e 7.2km 45:31 9,484 6:19 122 6117 Jeannette Kostwinder Runningstones 1 122e 7.2km 45:36 9,467 6:20 123 6128 Maaike Beltman vd Capellen 9 123e 7.2km 46:07 9,361 6:24 124 6087 Anke Witteveen RIBW Volterbeek jeug 124e 7.2km 47:02 9,179 6:32 125 6033 Thijmen de Lange BH en de kids 125e 7.2km 47:25 9,104 6:35 126 6024 Teun van Buuren ZeS op Maat 2 126e 7.2km 47:45 9,041 6:38 127 6057 Nicole van den Berg Team 4 Trias Regge-O 127e 7.2km 48:39 8,874 6:45 128 6042 Marc Eissen Zaterdagochtendjunio 128e 7.2km 48:58 8,816 6:48 129 6059 Erie ten Brinke Team 6 Trias BGP 129e 7.2km 49:40 8,692 6:54 130 6061 hennie remeyer skivereniging zwolle 130e 7.2km 49:56 8,646 6:56 131 6099 Mark van de Hoef NS Railrunners Team 131e 7.2km 50:25 8,563 7:00 132 6055 Bernard Koevoet Team Gouwe Power 132e 7.2km 51:40 8,355 7:10 133 6125 Janine Wierda vd Capellen 6 133e 7.2km 56:12 7,681 7:48 134 6064 Marjan Hendriksen XLPRO SPORTCLUB team 134e 7.2km 59:05 7,307 8:12