Finale veteranencompetitie 2e divisie

Geschreven door: op Zondag 01 September 2002, 3841 keer bekeken

Vet. Mannen ,100 mtr 1e Serie (-0.2 m/s) Naam Gbj Club Prest. Pnt 1 Erik Oostwegel 60 PHANOS 11.37 717 2 Mike Remezond 59 P.S.V 12.52 478 3 Bert Elshof 57 AC TION 12.67 450 4 Hans Bom 61 PEC 1910 12.69 447 5 Kees-Justus Vogel 54 AAV'36 12.92 405 6 Ko Florusse 50 PARTHENON 13.00 391

Vet. Mannen ,100 mtr 2e Serie (+0.1 m/s) Naam Gbj Club Prest. Pnt 1 Glenn Gentle 52 AVONUNITAS 12.34 513 2 John van Vliet 60 AV SUOMI 12.45 491 3 Arnjan Bakker 62 AV TRIAS 12.55 473 4 Gerard Elderson 50 R'DAM ATL. 12.94 402 5 Kees Bakx 51 DIOMEDON 12.95 400 6 Wim v.d Wijngaard 58 SCORPIO 12.98 395

Vet. Mannen ,400 mtr 1e Serie Naam Gbj Club Prest. 1 Frans Lipperts 55 AVONUNITAS 58.10 493 2 Jan Adriaans 57 P.S.V 58.22 489 3 Ronald Waanders -- AC TION 59.76 439 4 Ruud Bruin 59 AV TRIAS 1.00.23 425 5 Hans Zevenhek 61 PHANOS 1.00.60 414 6 Ko Florusse 50 PARTHENON 1.02.20 366

Vet. Mannen ,400 mtr 2e Serie Naam Gbj Club Prest. 1 John van Vliet 60 AV SUOMI 56.55 546 2 Hans Bom 61 PEC 1910 57.28 521 3 Wim v.d Wijngaard 58 SCORPIO 57.75 505 4 Cees Berg 47 AAV'36 59.15 459 5 Amriet Oemraw 60 R'DAM ATL. 1.00.99 402 6 Kees Bakx 51 DIOMEDON 1.04.88 292

Vet. Mannen ,800 mtr Naam Gbj Club Prest. 1 Rob Zwetsloot 61 AV TRIAS 2.08.74 607 2 Don Jassies 62 R'DAM ATL. 2.09.07 602 3 Harry Dijk 55 AC TION 2.10.90 575 4 Peter Niessen 58 AV SUOMI 2.11.74 563 Jan Adriaans 57 P.S.V 2.11.74 563 6 Harry Hutten 57 DIOMEDON 2.13.79 534 7 Kees de Zeeuw 59 PHANOS 2.14.29 527 8 Charles den Uijl 60 AAV'36 2.18.35 473 9 They Luckers 48 AVONUNITAS 2.18.71 468 10 Johan van Heusden 62 SCORPIO 2.23.70 406 11 Gijs van Efferen 61 PARTHENON 2.24.07 401 12 Ap Brands 50 PEC 1910 2.29.02 344

Vet. Mannen ,1500 mtr Naam Gbj Club Prest. 1 Theo Haverkamp 58 PEC 1910 4.27.39 607 2 Amriet Oemraw 60 R'DAM ATL. 4.30.03 589 3 Arie van Heeren 59 PARTHENON 4.32.80 571 4 Rene Bergsma 57 PHANOS 4.38.12 537 5 Eric Sarelse 61 AAV'36 4.41.55 515 6 Hans Uittenhout 53 AC TION 4.43.88 501 7 Kees v.d Put 57 P.S.V 4.46.13 487 8 Erik Hopman 60 AV TRIAS 4.48.13 475 9 Rene Kops 56 AV SUOMI 4.50.08 464 10 Henk Heykers 60 AVONUNITAS 4.50.52 461 11 Tim Taylor 61 DIOMEDON 4.53.86 442 12 Johan Flipsen 61 SCORPIO 4.55.20 435

Vet. Mannen ,5000 mtr Naam Gbj Club Prest. 1 Don Jassies 62 R'DAM ATL. 16.17.79 682 2 Aissa Margoum 62 PARTHENON 16.35.81 649 3 Ron Jansen 60 PHANOS 16.37.79 645 4 Harry Dijk 55 AC TION 16.41.00 640 5 Dick ten Bruggencate 52 AV TRIAS 16.41.86 638 6 Rene Bergsma 57 PHANOS 17.21.10 7 Cor de Jongh 58 SCORPIO 17.24.00 566 8 Harry Kloppenberg 53 PEC 1910 17.45.77 531 9 Conu du Foss‚ 52 AV SUOMI 17.56.09 515 10 Erik van Tooren 56 AAV'36 18.05.78 500 11 Tim Taylor 61 DIOMEDON 18.43.47 445 12 Eric Sarelse 61 AAV'36 18.46.62 13 Zef Budzijn 43 AVONUNITAS 19.24.55 389 14 Roald Jacobs 44 AV SUOMI 19.47.36 15 Jan Bakker 57 AV TRIAS DNS Cees Kooman 52 DIOMEDON DNS Louis Tummers 56 AVONUNITAS DNS Sjoerd van Gangelt 61 P.S.V DNF 0

Vet. Mannen ,Verspringen Naam Gbj Club Prest. Pnt Wind 1 Alfredo Leenderts 61 SCORPIO 5.96 596 +0.1 2 Lino Pani 61 AVONUNITAS 5.90 582 +1.7 3 Bert Elshof 57 AC TION 5.80 560 +0.0 4 Arnjan Bakker 62 AV TRIAS 5.61 516 -0.3 5 Erik Oostwegel 60 PHANOS 5.52 495 +0.0 6 Mike Remezond 59 P.S.V 5.26 434 +0.0 7 Kees-Justus Vogel 54 AAV'36 5.25 432 -1.2 8 Pieter vd Lucht 61 PEC 1910 5.19 417 +0.1 9 Ad Keller 60 PARTHENON 5.15 408 -0.1 10 Koos Hanswijk 51 DIOMEDON 4.59 269 +0.1 11 Peter Blommestijn 42 R'DAM ATL. 4.29 191 -0.6 12 Rene Kops 56 AV SUOMI 4.02 118 -0.1

Vet. Mannen ,Kogelstoten Naam Gbj Club Prest. 1 Martin Regtop 49 AC TION 14.45 756 2 Peter Holthuysen 61 AVONUNITAS 12.65 643 3 Milco Braak 61 AAV'36 12.50 633 4 Arjen Wolters 57 PEC 1910 11.81 587 5 Jan Titulaer 47 P.S.V 11.43 561 6 Keith Beard 61 R'DAM ATL. 11.02 533 7 Jan Pronk 38 AV TRIAS 10.82 519 8 Albert Lammers 55 PARTHENON 10.72 512 9 Ad Aerts 59 SCORPIO 10.38 488 10 Geert Oerlemans 48 DIOMEDON 10.16 472 11 Jurna Sybrand 59 AV SUOMI 9.57 428 12 Hans Zevenhek 61 PHANOS 8.34 333

Vet. Mannen ,Discuswerpen Naam Gbj Club Prest. 1 Martin Regtop 49 AC TION 45.70 795 2 Sulvain Ephimenco 56 R'DAM ATL. 43.67 757 3 Milco Braak 61 AAV'36 42.22 729 4 Jan Pronk 38 AV TRIAS 41.62 718 5 Peter Holthuysen 61 AVONUNITAS 38.42 654 6 Jan Smit 31 P.S.V 35.75 600 7 Geert Oerlemans 48 DIOMEDON 34.53 574 8 Gert vd Haar 61 PEC 1910 33.68 556 9 Ad Aerts 59 SCORPIO 30.01 474 10 Gijs van Efferen 61 PARTHENON 28.44 438 11 Piet vd Voort 51 PHANOS 24.84 351 12 Jurna Sybrand 59 AV SUOMI 22.21 283

Vet. Mannen ,Speerwerpen Naam Gbj Club Prest. 1 Keith Beard 61 R'DAM ATL. 60.85 772 2 Alfredo Leenderts 61 SCORPIO 50.52 640 3 Siegbert Gnoth 40 AC TION 45.16 566 4 Glenn Gentle 52 AVONUNITAS 42.46 528 5 Peter Elschot 60 PARTHENON 38.86 474 6 Ruud Schreur 60 PEC 1910 37.33 450 7 Martijn Zijl 44 AV TRIAS 37.10 447 8 Coen van stralen 59 AAV'36 37.04 446 9 Hans Mulders -- P.S.V 36.82 442 10 Leslie Martina 46 DIOMEDON 34.88 412 11 Jan de Rooij 56 PHANOS 33.06 382

Vet. Mannen ,Zweedse Estaf.* 1e Serie Club Ploeg Prest.

1 pec 1910 1 2.18.1 668

2 scorpio 1 2.18.6 661

3 av trias 1 2.18.9 658

4 aav'36 1 2.22.9 608

5 av suomi 1 2.24.5 588

6 r'dam atl. 1 2.24.9 584

Vet. Mannen ,Zweedse Estaf.* 2e Serie Club Ploeg Prest.

1 phanos 1 2.18.1 668

2 avonunitas 1 2.21.0 631

3 parthenon 1 2.22.6 611

4 diomedon 1 2.23.5 600

5 ac tion 1 2.25.0 582

6 p.s.v 1 2.28.1 547

Vet. Vrouwen ,100 mtr (-1.2 m/s) Naam Gbj Club Prest. Pnt 1 Ilse Bruys 66 AV SPRINT 13.51 587 2 Angelina Hammoun 66 PHANOS 13.62 569 3 Hermien Roggeband 58 Delta/AV56 13.82 536 4 Marion Leijten 58 SCORPIO 14.40 447 5 Ilona Mulder 61 GAC-H 14.67 408 6 Tinie Lateur 53 R'DAM ATL. 15.22 332 7 Trees vd Werf 59 REEUWIJK 15.69 272

Vet. Vrouwen ,800 mtr Naam Gbj Club Prest. 1 Hanny Maarleveld 62 REEUWIJK 2.32.59 644 2 Marjolein vd Broek 63 AV SPRINT 2.41.31 556 3 Ingeborg vd Heuvel 66 R'DAM ATL. 2.42.29 547 4 Jose Guit 62 PHANOS 2.43.78 533 5 Marian Mijwaard 53 GAC-H 2.48.37 492 6 Marion Leijten 58 SCORPIO 2.51.45 466 7 Ellen Berwald 59 Delta/AV56 3.04.89 361

Vet. Vrouwen ,3000 mtr Naam Gbj Club Prest. 1 Liesbeth Windhorst 60 REEUWIJK 11.19.73 585 2 Marian van Velzen 56 AV SPRINT 11.20.43 583 3 Luci van Engelen 65 R'DAM ATL. 11.20.99 582 4 Karin Witte 61 PHANOS 11.24.76 572 5 Sjaan Maartense 55 Delta/AV56 11.27.90 564 6 Marian Mijwaard 53 GAC-H 11.30.84 557 7 Annie de Jong 44 SCORPIO 12.55.31 368

Vet. Vrouwen ,Verspringen Naam Gbj Club Prest. Pnt Wind 1 Ilse Bruys 66 AV SPRINT 4.63 586 +0.0 2 Therry in't Groen 65 SCORPIO 4.55 566 +0.1 3 Michelle Blommestijn 66 R'DAM ATL. 4.50 553 -0.1 4 Janneke Oeleman 66 Delta/AV56 4.11 452 +0.4 5 Angelina Hammoun 66 PHANOS 4.04 433 +0.2 6 Ilona Mulder 61 GAC-H 3.96 412 +0.2 7 Trees vd Werf 59 REEUWIJK 3.38 249 -0.3

Vet. Vrouwen ,Kogelstoten Naam Gbj Club Prest. 1 Mirjam vd Bremen 66 R'DAM ATL. 12.98 779 2 Tine Schenkels 55 REEUWIJK 11.57 692 3 Ingrid van Dijk 62 GAC-H 10.35 613 4 Jenny Marcelis 48 SCORPIO 8.72 499 5 Janneke Oeleman 66 Delta/AV56 8.10 454 6 Toos vd Pennen 56 AV SPRINT 7.94 441 7 Karin Witte 61 PHANOS 7.03 370

Vet. Vrouwen ,Discuswerpen Naam Gbj Club Prest. 1 Ingrid van Dijk 62 GAC-H 39.74 730 2 Mirjam vd Bremen 66 R'DAM ATL. 36.82 677 3 Tine Schenkels 55 REEUWIJK 36.22 666 4 Toos vd Pennen 56 AV SPRINT 23.96 413 5 Jenny Marcelis 48 SCORPIO 19.59 308 6 Liesbeth v.d Zande 66 Delta/AV56 18.60 283 7 Jose Guit 62 PHANOS 17.50 253

EINDSTAND Vet. Mannen Club PNT

1 ac tion 5864

2 r'dam atl. 5514

3 av trias 5476

4 avonunitas 5362

5 aav'36 5200

6 scorpio 5166

7 pec 1910 5128

8 phanos 5069

9 parthenon 4821

10 p.s.v 4601

11 diomedon 4440

12 av suomi 3996

EINDSTAND Vet. Vrouwen Club PNT

1 r'dam atl. 3470

2 gac-h 3212

3 av sprint 3166

4 reeuwijk 3108

5 phanos 2730

6 scorpio 265